Wpis z mikrobloga

  • 0
@pilot1123: tak samo oklepane jak wasze męczenie Ani Lewandowskiej czy stalkowanie kobiet, tylko dlatego, że mają czarnego kochanka. A poza tym, to jak najbardziej trafny mem, bo niestety tak prezentujecie się, p0lacy
@Mamaboss: to jest dosyć kontrowersyjne twierdzenie w czasach mówienia o body positive i akceptacji samego siebie. Twoja postawa prezentuje nic innego jak mowę nienawiści, seksizm i mizoandrię. Hejtujesz ludzi tylko za wygląd, na który często nie mają ostatecznego wpływu, a nie za to co sobą reprezentują
  • 0
@Strigiformesman: Natomiast gdy mężczyźni punktują kobiety że ta ma takie dupsko takie cycki itd to już jest git, bo facet może i to normalne, że patrzy na wygląd :))) a my nie możemy powiedzieć słowa na temat męskich mankamentów, bo chłopaczków to boli i jest wam przykro :)))) aż łzę uroniłam :))
@Mamaboss slyszalem wiele teorii ze jestes chłopem, trollem lewandowskiej itd. Ale ja mam to w dupie, uwielbiam się kłòcić, I tak jak dluzej obserwuje to co piszesz, to tak się nic nie klei, ze dochodze do wniosku ze jesli jestes kobieta, to taka odrzucona kilka razy co jest jeszcze zabawniejsze.
@Mamaboss: punktuj sobie bezpośrednio tych co tak mówią. Odnosząc się do wszystkich polskich mężczyzn odnosisz się także i do mnie, gdzie ja w swoich postach staram się nie uogólniać, tylko jak mam jakieś zastrzeżenia to kieruję je do konkretnej osoby, tak jak na przykład w Twoim przypadku. Nie lamentuję że wszystkie polki są takie i owakie, tylko zwracam uwagę bezpośrednio na TWOJĄ postawę odbiegającą od standardów przyjętych w świecie cywilizowanych ludzi.
  • 0
@Strigiformesman: oczywiście, wszystkie żenujące memy o „p0lkach” które są tutaj regularnie dodawane nie odnoszą się do ogółu kobiet, wcale :))) i znowu pokazujesz jak wielkimi jesteście hipokrytami: memy o „p0lkach” to spoko, mem o faceciku to juz obraza majestatu :)))
@Mamaboss rozemocjonowany był bym gdybym reagował emocjami, a kłòcenie sie jest spoko, musisz szukac argumentow, kombinowac jak tutaj najbardziej dowalic adwersarzowi, poznajac go jedynie na bazie tego co pisze, dobry trening dla umyslu. Ja chociaz nie udowadniam ze mam kogoś wysylajac przypadkowe zdjęcie golej klaty z internetu wymyslac cala historie o bogatym arabie z niemiec ktory ma dom gdzies tam, ale przyjechal do hiszpanii I zainteresowal sie podstarzala polka ktorej