Wpis z mikrobloga

Wciąż nie mogę uwierzyć, że przestała nami rządzić banda zj*bów. Za każdym razem jak słyszę o nowym odkrytym sposobie kradzieży przez pisiorów państwowej (mojej) kasy, za każdym razem jak przypomnę sobie o fur deutchland w kolorze krwi i przesterem w tvpis, wycinaniu serduszek na lajwach, kłamaniu że Obajtek nie przeklina, tylko biedaczysko ma touretta (ale też ma 200 nieruchomości kupionych za 21.37 zł przez mamę szwaczkę), że zidentyfikowali syna posłanki w mediach by w nią uderzyć, przez co się zabił (WTF!), że podsłuchiwali polityków opozycyjnych pegasusem i jeszcze śmiali się, że to stara konsola do gier, to kiwam z niedowierzaniem głową i trzymam kciuki (i duże palce u nóg), by rzeźnik bodnar, pułkownik siemoniak i niemiecki agent tusk wszystkich tych ziomeczków i ziomkinie zamknął w więzieniu i sam, dekretem pisanym starogermańskim fontem, nakazał klawiszom karmić ich rurką ale od drugiej strony.

#polityka #bekazpisu #przemyslenia #platformaobywatelska
  • 14
  • 0
@Krole: Normalni ludzie, którzy w przeciwieństwie do nas zagranicę traktują z obawą, nie rozumieją odmienności i mylą jej ekspresję z łamaniem tradycji, potrzebują więcej opieki od Państwa i lubią kogoś, kto powie im jasno co jest dobre a co złe. Nikt specjalny, nikt zły, normalni ludzie.
@S3tMauz: Masz rację, część to ludzie zwyczajnie zindoktrynowani. Jak również ludzie otwarcie biorący udział w wojnie polsko-polskiej z czystej nienawiści. Żeby Tusk rudy złodziej wypadał z kraju, żeby lewaki nie wygrały bo nam dzieci na gejów przerobią, a kościoły pozamykają, że aborcja.

Bardziej mi chodziło o to, że nie jest dziwne jak pis traktował społeczeństwo, w końcu sami ich tak urobili.
@S3tMauz: Ja bym jeszcze przywrócił karę śmierci dla złodziej i zdrajców. To by była niespodzianka, kradniesz itp. myślisz sobie, a tam, max dwa latka w pierdlu, a tu czapa ( ͡° ͜ʖ ͡°)