Wpis z mikrobloga

@Asterka_Boza Nie do końca w temacie ale mam znajomego w Irlandii który został sam z synami a matka wyjechała do polski.Wystąpił o prawna opiekę nad synami po sześciu latach zajmowania się nimi.Dostał odmowę bo chcą żeby matka przyjechała bo może ich będzie chciała.Matka w więzieniu od kilku lat i to recydywa(nie wiem co zrobiła)Ogólnie porzuciła drugą rodzinę(o pierwszej dowiedział się jak jej szukał)
Dla porównania moja była powiedziała na sprawie o opiekę
@Towarzysz_Szmaciak widuje regularnie co dwa tygodnie piec godzin za pozwoleniem szanownego sądu.Opieka społeczna proponowała dwa dni na start zwiększajac to z czasem,argumentując to dobrem dzieci i tym ze są bardzo mocno związane emocjonalnie z ojcem.Sędzia zapytał „mamusi”czy chce żebym się widywał tak z dziećmi,powiedziała ze nie i dostałem półtorej godziny co dwa tygodnie.Odwołanie zajęło im dwa lata i zwiększyli do pięciu godzin.
@sameowoce nic nie trzeba odwracać.Wystarczy wprowadzić równe prawa dla wszystkich obywateli.Pisałem o tym już kilka razy.Problemy prawne dotyczące związków i rodzicielstwa można rozwiązać bardzo prosto.Kobiety chcą aborcji bo ich ciało ich wybór wiec ok nie ma problemu kobiety niech decydują o aborcji fizycznej a faceci o ekonomicznej.Ustalmy ramy czasowe na takie decyzje i problem z głowy.Zarówno jak jedna jak i druga strona ma możliwość ucieczki od odpowiedzialności.Jeśli rodzice zdecydują się na dziecko
@pav40: to tylko gratulacje, bo sam sobie wybrałeś tego roszczeniowego szona, więc to trochę o Tobie świadczy. Chyba, że z pistoletem przy skroni musiałeś się z nią związać, tak to przepraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie zapominają, że sami dokonują wyboru partnera i umiejętność doboru partnera to taka sama umiejętności jak przykładowo pisanie, czytanie. To coś więcej jak wkładanie penis