Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 29 stycznia 2024, jest to 29 dzień roku.

Imieniny Bartłomieja, Franciszka Salezego, Gildasa, Pawła, Waleriana, Waleriusza, Zdzisława, Żelisława - życzymy zdrówka ()!

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 18°C, Słońce wstało o 08:00 a zajdzie 19:57. Dla porównania w Poznaniu jest -0.9°C, a Słonko będzie z nami od 07:38 aż do 16:32.

Cytat na dziś: Bardzo lubię muzykę, myślę, że chyba dlatego, że tak mało jest moralna.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @K00tek: @KKK1987: @Lutniczek: @reyley: @Marinero1:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 18
  • Odpowiedz
@Pjotsze: mmm in flames ( ͡° ͜ʖ ͡°) po latach w sumie uważam, że ich największe przekleństwo - czyli totalna zmiana stylu, to najlepsze, co nam się przytrafiło :D może i te nowe albumy zupełnie mi nie siadły, ale od pierwszych (Lunar Strain) do Come Clarity czy nawet kilku utworów z A Sense of Purpose, dało mnóstwo ciekawego stylu ʕʔ
  • Odpowiedz
@slabehaslo: Uwielbiam ich starsze płyty, ale moją ulubioną nadal pozostaje "Reroute to Remain". Czyli ta, na której zaczęli iść w kierunku tego bardziej mainstreamowego brzmienia. Mam do niej największy sentyment :D
  • Odpowiedz
@Pjotsze: ta płyta to od razu w głowie utwór Metaphor <3 podróż przez mgłę, czyściec, mega hipnotyzujący
swoją drogą ciekawe, zwykle wybór pada na jedną z pierwszych, gdy ktoś znający całą twórczość zabiera głos :D
  • Odpowiedz
@slabehaslo: "Jester" to cały czas numero uno w ich katalogu jak dla mnie i nic tego nie zmieni (ʘʘ)
Ale mocno podoba mi się to co zrobili na "Reroute to Remain", dodając do swojego brzmienia odrobinę patentów z zakresu alternatywnego metalu. To zresztą tę płytę (na zmianę z Figure Number Five Soliworka i Follow the Reaper CoBa) katowaliśmy z kumplami na spotkaniach przy piwie, pizzy i giereczkach
  • Odpowiedz

Dobry wieczór!
Niedawno wstawałem a to już za chwilę czas na prysznic, zęby myć i spać. Zleciał jak nie poniedziałek ten dzień! Miłego wieczoru. Dobranoc.
@Pjotsze nowość dla Nas od DM
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
@slabehaslo: Mocno polecam :D Co ciekawe, teledyski do Trigger i Rejection Role Soilworka są ze sobą połączone :D

@wynalazek_one: Genialne to jest, dzięki śliczne za linka (ʘʘ)
Naprawdę klimatyczny klip <3 I sam kawałek jest w sumie cholernie dobry...
  • Odpowiedz
Co ciekawe, teledyski do Trigger i Rejection Role Soilworka są ze sobą połączone :D

@Pjotsze: Łooooo Panie ale ciekawostką zarzuciłeś :D od razu obejrzałem. To dlatego na trigger ta grupa była tak eksponowana :D nooo, Twoje zdrówko ( ͡° ͜ʖ ͡°)-c|_|
  • Odpowiedz