Wpis z mikrobloga

Dlatego uwielbiałem jego patostreamy: "#!$%@? to wszystko, lepiej się napij", "Miej #!$%@?, a będzie ci dane", "Delektuj się życiem, celebruj chwile", "Nie warto szukać logiki w tym wszystkim". Było piwko, były chipsy, mrugnął do autobusu jadącego z naprzeciwka, uciszał Manfreda, krzyknął na gimbusa, pozdrowił babkę etc. Gadanie o dupie Maryni, atmosfera chilloutu i totalnego #!$%@?. Człowiek mógł przez chwile zapomnieć o swoich problemach, gdy się siedziało razem z nim. Fajnie było. Te lajty to była idealna odskocznia i odmóżdżacz od szarego codziennego #!$%@? życia. Komu to przeszkadzało? ()

#dallasstudios #kamilsteinbach
rubingramrap99 - Dlatego uwielbiałem jego patostreamy: "#!$%@? to wszystko, lepiej si...
  • 11
@rubingramrap99: Ja mu czasem po 20 ojro odpalałem jak nikt nie wpłacal, skończyło się to kiedy dostałem bana za napisanie że aktualnie streamowana gra jest według mnie nudna. (Nie pamiętam co to było, jakiś survival gdzie latał pół godziny po pustej mapie i zbierał patyki) Jak z takim kretyńskim zachowaniem można potem oczekiwać wypełniania celów?
@MaxwellStB: To wszystko prawda, tylko ja w tym wpisie nie skupiłem się kompletnie na jego wadach, których miał od #!$%@?. Ja go poważnie nie traktowałem i nie traktuję, tylko jako patologicznego gościa, który czasami powiedział coś mądrego i przy którym dobrze mijał czas jak mu #!$%@?ło. Ale w tych jego "lepszych" momentach, kiedy na spokojnie usiadł do kamerki, nie #!$%@?ł się z dupy do nikogo, ani nie obrażał każdego, pił sobie