Wpis z mikrobloga

#theboys #seriale #logikarozowychpaskow

Ale jaja. tego się nie spodziewałem. Za pewne niektórzy kojarzą to fotkę starlight po operacji plastycznej i co ona z siebie zrobiła...

The Boys - Erin Moriarty zamyka social media i krytykuje hejterów. Nie miała operacji plastycznych

W minionym tygodniu w sieci zaczęło krążyć zdjęcie Erin Moriarty z The Boys, na którym wygląda zdecydowanie inaczej. Wielu zaczęło ją krytykować, że musiała w ostatnim czasie przejść operacje plastyczne.

Erin Moriarty nie była online przez jakiś czas. Gdy wróciła, ku jej przerażeniu Internet zaczął otwarcie ją oskarżać o nieudane operacje plastyczne i oszczpecenie się. Negatywnej popularności całej sprawie nadała Megyn Kelly, która w swoim talk show powieliła niepotwierdzone oskarżenia o to, co aktorka podobno sobie zrobiła. Padły nawet mocne słowa, że Erin Moriarty jest uzależniona od operacji plastycznych i cierpi na jakaś chorobę społeczną.
Erin Moriarty - reakcja aktorki

Erin Moriarty w swoim ostatnim wpisie w mediach społecznościowych wyjaśnia, że przytaczane przez Kelly i Internautów zdjęcie nie zostało zrobione rok temu, jak oni sugerują, ale jest to fotka sprzed 10 lat, gdy Moriarty miała ledwie 19 lat. Nikt jednak nie zweryfikował jej pochodzenia, a lawina oskarżeń wokół aktorki popłynęła momentalnie.

- Megyn użyła zdjęcia zrobionego według niej rok temu. Tak naprawdę zostało ono zrobione jakąś dekadę temu, zanim mogłam legalnie pić alkohol (niebawem będę mieć 30 lat). Może trzeba było zrobić research, który zająłby jakieś 30 sekund. Tego dnia zrobiono mi makijaż, który miał dużo konturowania. Pamiętam, że wówczas wyszłam stamtąd i czułam się ładna.

W swoim poście Erin Moriarty podkreśla, że w efekcie całego wydarzenia porzuca media społecznościowe na zawsze. Jest przerażona mizoginistycznymi wiadomościami, które powielały nieprawdziwe informacje o niej i jej wyglądzie, a także reakcją zwykłych ludzi. Nie może uwierzyć w to, jak łatwo po obejrzeniu wideo Megyn Kelly wszyscy przyjęli, że jest jak mówi i jest to dla niej oznaką nękania. Kończy słowami do ludzi: złamaliście mi serce.


źródło
https://naekranie.pl/aktualnosci/the-boys-erin-moriarty-zamyka-social-media-1706445016?fbclid=IwAR1Tgb9QKvB6Ys9mhlxmaSYyGPZhjfObizoiG9J3NTelLJWUjZU0Lm1pmq4
r5678 - #theboys #seriale #logikarozowychpaskow

Ale jaja. tego się nie spodziewałem....

źródło: r32ttwgsg4

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@r5678: o kurde. Sam byłem wśród nich i łyknąłem wersję o kolejnych operacjach. Ciekawe gdzie jest prawdą bo w ostatnim sezonie nie wyglądała naturalnie.
  • Odpowiedz
@Rad-X: ogólnie już wtedy ludzie komentowali, że coś jest nie tak z jej twarzą. To nie zaczęło się od tego rzekomo "10-letniego" zdjęcia, tylko ludzie o tym trąbią już od jakichś dwóch lat prawie, że coś z nią jest nie tak. Nawet były z początku dyskusje, czy nie jest przypadkiem na coś chora, co spowodowało taki "zapadnięty" i wysuszony wygląd twarzy.
  • Odpowiedz
@LamajHarma: makijaż, światło, ogniskowa obiektywu.

To musiałyby być dwa zdjęcia zrobione w identycznych warunkach identycznym sprzętem żeby można było cokolwiek powiedzieć. Na trzecim zdjęciu ma mnóstwo tapety.
  • Odpowiedz
@LamajHarma: to są zdjęcia z różnymi ogniskowymi zrobione z różnych kątów. To musiałyby być dwa identyczne zdjęcia i mógłbym zająć stanowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam byłem wśród nich i łyknąłem wersję o kolejnych operacjach. Ciekawe gdzie jest prawdą bo w ostatnim sezonie nie wyglądała naturalnie.


@Raa_V: aktorzy wyczytują sobie gdzieś, że operacje to są takie, przy których jest długo narkoza i wiele dni w szpitalu, a potem niedopowiadają sobie że mieli zabieg zamiast operacji
  • Odpowiedz
@r5678: o kurde. Sam byłem wśród nich i łyknąłem wersję o kolejnych operacjach. Ciekawe gdzie jest prawdą bo w ostatnim sezonie nie wyglądała naturalnie.


@Raa_V: poteżny fake
d4wid - >@r5678: o kurde. Sam byłem wśród nich i łyknąłem wersję o kolejnych operacja...
  • Odpowiedz