Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: widać Ukr uciekający przed wojną ma większa smykałkę do biznesu niż kuc- narodowiec xDD

No i co ciekawe, rosjanie prowadzący biznesy w Polsce im nie przeszkadzają ( chociażby ta od szkoły językowej, co jawnie popiera rosję).
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Przyznam że kiedyś błędnie zakładałem że istnienie partii nacjonalistycznych może być pożyteczne. Niestety to są jednak troglodyci. Próbują zbijać kapitał na nienawiści do Ukraińców. Zasiłki źle, firmy źle, dejta dofinansowanie dla Partii Narodowej dobrze. Zapewne większość tych ukraińskich firm to są jednoosobowki w Januszeksie żeby jeździć tirem czy świadczyć inna usługę b2b, zamiast normalnego etatu tak jak powinno to wyglądać w normalnych warunkach.
  • Odpowiedz
@vulfpeck Śmierdząca piątą kolumna. Wycierają sobie mordy patriotyzmem, a jak ludzie zakładają w Polsce firmy to im przeszkadza. Tfu. Czekam na ludzi z tagów #konfederacja i #narodowcy, żeby wyjaśnili mi jak bardzo się mylę, i że jak Ukrainiec nie założy w Polsce legalnego biznesu to wszystkim będzie się żyło lepiej
  • Odpowiedz
widać Ukr uciekający przed wojną ma większa smykałkę do biznesu niż kuc- narodowiec


@Fingolfin89: Tak się składa że 1/3 posłów Konfederacji jest przedsiębiorcami:
"Wśród posłów Konfederacji najwięcej będzie przedsiębiorców (6), prawników (4) oraz polityków (3). Do Sejmu trafi również dwóch wykładowców akademickich oraz po jednym reżyserze, grafiku oraz kontrolerze finansowym."
https://mamprawowiedziec.pl/czytelnia/artykul/kto-stworzy-klub-konfederacji
A tu dane kandydatów z wszystkich list wyborczych: "Przedsiębiorcy najliczniej reprezentowani są na listach Konfederacji (16 proc. kandydatów tego komitetu zadeklarowało ten zawód) oraz komitetu PJJ (12 proc.). Najmniej znajdziemy ich natomiast wśród osób kandydujących z ramienia PiS (niespełna 2 proc.) oraz Lewicy (niespełna 3 proc.). KO, Trzecia Droga i Bezpartyjni mają na swoich listach około 7 proc.
  • Odpowiedz
Ukrainiec bierze zasiłki - źle

Ukrainiec pracuje - źle

Ukrainiec zakłada firmę - źle

Ukrainiec oddycha - najgorzej


Narodowcy mają gwóźdź wbity w mózg.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, że Testo był wielkim prorokiem. Narodowe, polskie zwierzęta. Jest mi ogromnie wstyd, że jako młody człowiek, dałem się te 15 lat temu, zaciągnąć na 2 marsze 11 listopada.
  • Odpowiedz
@vulfpeck:

Bo te ameby można skrócić do >Ukrainiec - źle

Najlepsze, że debile wypychając bliską kulturowo imigrację z Ukrainy gdzie po paru latach nie widać różnicy pomiędzy Polakiem a Ukraińcem przyczyniają się do zwiększania importu murzynów i arabów.
  • Odpowiedz