Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, trochę się wkurzyłem. Mam trochę ponad dwuletnią myszkę od Logitech i nagle zaczęły się problemy z prawym przyciskiem. A to dziwne, bo używam jej dość oszczędnie. Czasem przycisk stykał, czasem nie. Na początku był luz, ale potem sytuacja się pogarszała ( ͠° °). Zacząłem szukać jakiejś nowej, ale ostatecznie znów wybrałem tą samą - Logitech M650L. Wyszło na to, że muszę wydać 200 zł i jedyne co zyskuje to sprawny prawy przycisk. Dwa tygodnie temu zdecydowałem się na przeszczep przełącznika z innego, starszego Logitecha z serii cichych, który też padł po gwarancji, ale jego przełączniki były ok. Po paru minutach lutowania - voilà, myszka jak nowa, za darmo. Wylutowałem nawet drugi przełącznik na zapas, chociaż zastanawiałem się, po co mi zbędny śmieć w szufladzie, homo sovieticus, człowiek zbieracz, itp. myśli.
No i wczoraj... padł lewy przycisk. Te same problemy. No zgadnijcie co teraz robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elektronika #lutowanie #komputery #kiedystobylo
s0lll - Cześć Mirki, trochę się wkurzyłem. Mam trochę ponad dwuletnią myszkę od Logit...

źródło: przeszczep

Pobierz
  • 31
@s0lll: w myszce, która dostałem 15at temu do pierwszego kompa, wymieniałem przyciski już kilka razy xD ale plastik naciskający te przyciski się tak wytarł, że nie sięgał już przycisku, więc w końcu kupiłem nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wight wiesz ja się staram nie wypowiadać na temat na którym się nie znam :). Wielowarstwowe tak samo się naprawia. Chyba, że jest dziura w laminacie wtedy to już większa rzeźba.