Wpis z mikrobloga

@artem17: wygrać w totka.
Chyba, że chcesz być uwiązany w kredyt na 30 lat w jednym miejscu i stresować się, że rata #!$%@? pod korek, nie możesz wziąć l4 a urlop to tylko po to żeby zrobić remont xDD
  • Odpowiedz
@Adruns: mam kredyt na 25 lat, i nie mam z nim problemu.

Poza tym jaka alternatywa? Płacić komuś za najem (gdzie często to innej osobie spłacasz hipotekę). No niezły biznes.
  • Odpowiedz
  • 1
uwiązany w kredyt na 30 lat w


@Adruns: Nie szukam domu/mieszkania za 500-1000k jak kazdy by chcial bloki 100m2 i chuuj wie co, potrzebuje max 150k Polska B, czesc odlozona potrzebuje 120-150k, mysle ze max 5-6lat kredyt by byl
  • Odpowiedz
@artem17: normalnie hipotekę wziąłem. Jak masz połowę na wkład, to kupuj. Bo ceny może spadną, może nie. A im szybciej kupisz, tym szybciej spłacisz.
  • Odpowiedz
nauczyć się fachu i pracować gdzie popadnie albo zdalnie tam gdzie mieszkania są relatywnie tanie.


@Qullion: no to ja tak zrobiłem, pracuje w kołchozie za 6k netto moja 5k netto zdalnie w warszawie mieszkamy na zachodzie polski w mieście gminnym w 2022r mieszkanie kupione za 3800zł m2 stan deweloperski. rata 1200zł śmiechu warte ,żyje się elegancko. Koszty niskie . Fryzjer 30-35zł mechanik 60zł/h kebab 24 xd tanio w #!$%@?. Tymczasem ludzie
  • Odpowiedz
@mat0707: u nas z zarobkami podobnie, ale pracujemy fizycznie. Cena za metr w 2021 wyszła około 3500 zł, rata 1220 zł. Różnica jest taka, że to wschód Polski i bardzo kolorowo nie jest, potrzebujemy 10k by się utrzymać. Na samochód też trzeba było wziąć kredyt, ale nowy to nowy, 2500 zł kredytów to sporo.
Ludzie się pchają do dużych miast bo nie są w stanie nigdzie pracować i zarabiać.
  • Odpowiedz