Wpis z mikrobloga

ja zaczynam podejrzewać, że coś mu dają własnie. Na pobudzenie. Normalnie to chodzi ledwo, zamknięte oczy, a na wiecach odzywa. Jakieś środki stymulujące?


@Rasteris: biorąc pod uwagę jego ostatnie zafascynowanie akwarelistą na wystąpieniach, odpowiedź może być tylko jedna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KaiserBrotchen - >ja zaczynam podejrzewać, że coś mu dają własnie. Na pobudzenie. Nor...

źródło: pervitin-thumb-570x392-123230

Pobierz
@Rasteris: Nie jestem znawcą, nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że on od dawna jedzie na nvm, psychotropach? Jaro zawsze był odklejony, ale teraz te jego wypowiedzi, brak obecności i totalne zagubienie w niektórych sytuacjach mocną dają się we znaki. Chłop jakby totalnie stracił kontakt z rzeczywistością. Czasem zastanawiam się, czy on naprawdę wierzy w to co mówi, czy to tylko medialna papka dla twardego elektoratu.
Wolą Tuska jest, by jego wola była prawem. Wola Tuska jest prawem.


@Dropson71: no wcale Ziobro nie cisnął swojej woli, woli wodza, żeby zmienić prawo i Obajtka nie stawiać przed sądem.
wcale nie było wolą pana Zero żeby tak zmienić prawo aby straszyć lekarzy w procesie dot. śmierci jego ojca.
Dobrze że nie mieszkam w warszawie bo jakbym przypadkiem tego starego dziada spotkał gdzieś na chodniku to bym mu napluł w