Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wy też macie #!$%@? dosyć newagowych #!$%@??? Mam dosyć osób które gadają o unikatowej miłości i aniołach z astralu, skąd biorą się takie przychlasty jak astrolodzy wróżki numerolodzy i inne cepy z iq na poziomie buta. Podam przykład nie związany nic a nic dla normalnych ludzi z new agem dzowonilem do komputronika bo chciałem kupić laptop dla ojca i to był chyba Dell Chromebook 14 bo jemu nic więcej niż internet nie jest potrzebne a mi na to Pani odpowiedziała że w nazwie laptopa wyliczyła karmę wolności czyli 14, zacząłem się śmiać i zapytałem bezczelnie czy uciekła z Choroszczy to powiedziała że nigdy nie cierpiałem nie poznałem czarnego szlaku i coś #!$%@? o uniwersalnej miłości i że gdy widzę 11:11 to anioły mnie pilnują. Następny przykład kompletnie nie związany z wróżami czyli zwykły sklep kupiłem świeczki i winko wiadomo po co ;) a ekspedientka do mnie czy będę kontaktował się z aniołem astralnym nosz #!$%@? mać.
Czy wam też się zdarza słyszeć to od ludzi bo o czytaniu mediów w Polsce nie mówię wszędzie nas karmią tym chłamem.

#numerologia #newage #ezoteryka #anioly #kiciochpyta #energia #informatyka #komputronik #elektronika #wrozby #chiromancja #choroszcz #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8