Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że po filmie z niepełnosprawnym kamerzystę zawinęli do aresztu który był przedłużany.

Magical za przeczytanie komentarza pochwalającego atak na prezydenta Gdańska dostaje zakaz wystąpień publicznych i na dłuższy czas musi zniknąć z Internetu.

Takiego Dubiela czy Baxtona natomiast nie zatrzymano ani nawet nie dostali zakazu wystąpień jak magical pomimo, że ten drugi mieszkał i był w stałym kontakcie z jednym ze świadków/ofiar (Olciak), kierował groźby w kierunku osoby nagłaśniającej temat, ujawniał dane ofiar oraz manipulował i wywierał nacisk na osoby powiązane z tą sprawą.

Przecież to jest jakiś żart. Tak samo jak gadanie o tej zemście i kontaktach z osobami które pomogą mu w tej zemście czy przywoływanie słów Olciak mówiącej “zeznam tak żeby było dobrze” czy to nie jest publiczne #!$%@? się i przyznanie do kontaktów z przestępcami oferującymi swoje usługi i składania fałszywych zeznań przez Olciak?

Kamerzysta który oficjalnie ma na koncie ułamek tego co Baxton jest trzymany w areszcie który zostaje mu przedłużany ze względu na “planowane czynności w sprawie” i zostaje cancelowany. Baron chodzi sobie na wolności i wręcz jawnie manipuluje w sprawie. Minęło mniej czasu niż kamerzysta spędził w areszcie a grubas już odzyskał swoją pozycję w Internecie i publicznie opowiada o tych akcjach z czasu Pandory.

#famemma
  • 18
@kulis: Ale ja nie powiedziałem, że siedzi. Powiedziałem, że wsadzili go do aresztu i przedłużali. Dostał miesiąc później ten areszt został przedłużony. Zgarnęli go z miejsca trzymali w areszcie do sprawy która została umorzona.
Baxtona sobie chodził wolno mieszał w sprawie, groził, rzucał imionami i miastem gdzie mieszka ofiara, kontaktował się i mieszkał z Olciak która była istotną postacią w sprawie. Oczywiście osoba z kontaktami i pieniędzmi więc nikt nie wpadł
@GoodGuyChucky93: odpowiedź jest bardzo prosta - przedawnienie.
https://wykop.pl/wpis/72912881/famemma-ciezko-ogladalo-sie-ten-material-o-stuu-pr
https://wykop.pl/wpis/73042635/famemma-boxdel-dubiel-stuu-kamerzysta-kruszwil-tak
https://wykop.pl/wpis/73311587/famemma-konopskyy-wardega-stuu-ej-oskarek-chyba-za

Swoją drogą kruszwil i kamerzysta są w pandorę ze stuu zamieszani. I w ich przypadku nie ma mowy o przedawnieniu, bo tam grubsze paragrafy niż 202A.

Przydałoby się, aby ktoś zasięgowy na YT omówił to dokłdnie od strony prawnej z uwzględnieniem historycznego brzmienia paragrafów i okresów przedawnienia, aby uświadomić ludzi z czego wynika brak zarzutów dla niektórych influencerów.
@malinq: Tak, na filmie z Olciak Boxdel wielokrotnie mówi imię tej dziewczyny oraz pada informacja że mieszka w manchasterze.

Na filmie z Wardęga rozmawiają o słowach “Zostaje mi 30 milionów na zemstę” i jest rozmowa o osobach chętnych pomóc w tej zemście
GoodGuyChucky93 - @malinq: Tak, na filmie z Olciak Boxdel wielokrotnie mówi imię tej ...

źródło: IMG_7010

Pobierz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.