Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej,
Postanowiłam napisać to wyznanie jako anonimowe, bo czuję, że muszę się tym podzielić z kimś. Mam 14 lat i muszę przyznać, że czuję się mokra, kiedy widzę Oskarki no wiecie tych bananowców z ig i tt. Nie jestem pewna, czy to dobrze że staje mi sutek i robię się mokra co to dla mnie oznacza i czy to normalne dla mojego wieku, ale chciałem się o tym otwarcie przekonać. Nie wiem, czy jestem jedyny z takimi emocjami czy to coś nietypowego Xd.Może ktoś ma podobne doświadczenia i chciałby się podzielić swoją perspektywą? Proszę, nie wyśmiewajcie mnie, to jest dla mnie trudne doświadczenie, z którym muszę sobie poradzić. Dziękuję dorzucę zdjęcie takiego jednego który mi się podoba nie chce widzieć linczu w komentarzach (to nie bait Xd serio mam z tym problem normalne to?)

#seks #zwiazki #erotyka #tiktok #pomocy #anonimowewyznanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, 
Postanowiłam napisać to wyznanie jako a...

źródło: a1b66c966655fc5b7708ad83556aed85

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Postanowiłam napisać to wyznanie jako anonimowe, bo czuję, że muszę się tym podzielić z kimś. Mam 14 lat i muszę przyznać, że czuję się mokra, kiedy widzę Oskarki no wiecie tych bananowców z ig i tt. Nie jestem pewna, czy to dobrze że staje mi sutek i robię się mokra co to dla mnie oznacza i czy to normalne dla mojego wieku,


@mirko_anonim:
Mr3nKi - >Hej,
Postanowiłam napisać to wyznanie jako anonimowe, bo czuję, że muszę si...

źródło: winslow

Pobierz
  • Odpowiedz
widzę, że moderacja anonimowych jest z tego samego chowu wsobnego, co moderacja samego wypoku.


@bukszpryt: jak ja wrzucilem z 5 wyznań o mojej pracy to nie przepuścili bo bait ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale takie kwiatki dla nich to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) moderacja anonimowych powinna złożyć cv do wykopu bo ten sam poziom
  • Odpowiedz