Wpis z mikrobloga

Poczta Polska to jest wyższy poziom abstrakcji, mam nadzieję, że wkrótce ten byt pierdzielnie a na jego miejscu powstanie coś normalnego i ludzkiego.

Listonosz który dostarcza listy w mojej okolicy złamał klucz do klatki więc jakoś ostatnio zawsze dzwoni do mnie przez domofon bo wie, że rano jestem w domu i mu otworze. Wczoraj też dzwonił żebym go wpuścił, zrobiłem to a ten mi zostawił w skrzynce awizo na list. #!$%@? mać!

#pocztapolska #listonosz #zalesie
  • 46
  • Odpowiedz
@rafalmmx: List polecony priorytetowy z miejscowości oddalonej o 50km dostarczali mi 8 dni roboczych. Paczka z aliexpress z wschodnich Chin doszła w międzyczasie w 4 dni.
  • Odpowiedz
List polecony priorytetowy z miejscowości oddalonej o 50km dostarczali mi 8 dni roboczych.


@karlo10: w praktyce nie ma to istotnego znaczenia, czy 50 czy 450 km jeżeli krajowa

Paczka z aliexpress z wschodnich Chin doszła w międzyczasie w 4 dni.


nie z Chin tylko z ich europejskiego magazynu, możliwe, że zlokalizowanego w naszym kraju skoro to nie była dodatkowo mocno płatana przesyłka
  • Odpowiedz
@rafalmmx: daj spokoj, tez mam przejscia. Wszyscy kurierzy normalnie do mnie dzwonią na tel, ze za chwile bedzie - bo zamawiam sporo rzeczy, kilka dostaw w tygodniu i generalnie jestem w ich godzinach w domu. Z typkiem z dpd to juz kunple doslownie. Jedynie poczta polska, wieczne wyrzuty bo dzwoni dzwonkiem, cisnie po klaksonie a nikt nie otwiera (zdalnie pracuje, sluchawy na uszach czesto). No i sie 2gi miesiac tak ciśnie
  • Odpowiedz
@rafalmmx: to jest #!$%@?, kilka miesięcy temu sąsiadka mieszkająca kilka domów dalej przyniosła mi 2 zaadresowane NA MNIE, NA MÓJ ADRES LISTY POLECONE Z URZĘDU SKARBOWEGO. Znalazła je w swojej skrzynce na listy

bez awizo, podpisany odbiór, sąsiadka niczego nie podpisywała

Złożyłem skargi gdzie się da, strzelaj czy to coś dało.

#!$%@?ć pocztę polską
  • Odpowiedz
@rafalmmx: moja paczka idzie od poprzedniego poniedziałku, według statusu, nadal jest w mieście nadania, a koszt przesyłki to 16 zł xDDDD, to jest #!$%@? skandal
  • Odpowiedz
Listonosz który dostarcza listy w mojej okolicy złamał klucz do klatki więc jakoś ostatnio zawsze dzwoni do mnie przez domofon bo wie, że rano jestem w domu i mu otworze. Wczoraj też dzwonił żebym go wpuścił, zrobiłem to a ten mi zostawił w skrzynce awizo na list. #!$%@? mać!


@rafalmmx: hahhaah
  • Odpowiedz