Wpis z mikrobloga

Nie wiem o co chodzi z tym kontrolerem Xbox series X. Czasami trzeba czekać 3-5 minut zanim się połączy z moim pecetem. Mam 2 dongle bluetooth i na każdym to samo, kolega ma oryginalny microsoftowy dongle i też to samo. Inne urządzenia bluetooth łączą się momentalnie. Aktualizowałem oprogramowanie pada w aplikacji Akcesoria Xbox i to pomogło w kwestii rozłączania (za każdym razem jak graliśmy ze znajomym w Fifę to co jakiś czas rozłączało pada u niego lub u mnie) ale nie w kwestii długiego podłączania. Miałem kiedyś Logitecha Rumblepad Cordless 2 i nie było podobnych problemów (on nie działał na bluetooth ale na jakiejś własnościowej technologii Logitecha). Można coś na to poradzić?

#kiciochpyta #serwispc #komputery
  • 5
Mam ten sam problem. Jak używałem pada z jakimś donglem hmm raczej no name wykrywało w miarę szybko. Obecnie jak mam BT na płycie głównej trwa to strasznie długo. Ten dongiel wciąż jest w porcie USB i w zasadzie, to nie wiem kiedy i z czym się łączy ale trwa to strasznie długo. Również robiłem aktualizacje i są wszystkie wykonane, ta ostatnia aktualizacja jeśli coś pomogła to praktycznie niezauważalnie.

Ja aby nie