Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Fajne mamy czasy, gdzie 14-15 letnie dziewczyny bujają się autami z salonu z Oskarkami, latają po klubach i balują do rana, podczas gdy większość chłopków w ich wieku nigdy nawet nie wsiądzie do w miarę nowego auta, tylko albo będzie jeździć jakimś gruzem, albo komunikacją. A z imprez to najwyżej na jakąś fajną osiemnastkę pójdą o ile ktoś ich zaprosi.

Pomijam już to, że ja będąc w ich wieku jeździć to mogłem co najwyżej rowerem, a kupienie po piwie z kolegami i wypicie go w krzakach to był szczyt zabawy… I niby fajnie, że kraj się rozwija, ale jak widzę jak moja sporo młodsza kuzynka wrzuca filmiki, na których lata po mieście w nowym, sportowym audi w środku nocy, to czuję lekki dyskomfort.

Czy to źle, że one się tak bawią, czy stałem się już tym starym dziadem, który narzeka na młodzież? Z drugiej strony 14-latki w sportowych autach „jeżdżące” czasami do samego rana…

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #oskariat #mlodziez #samochody #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: fun fact - wiek inicjacji seksualnej w pierwszym świecie, w tym w Polsce od kilkunastu lat powoli rośnie. Dzisiejsze nastolatki są generalnie gorsze w relacje międzyludzkie, co się przekłada na mniej przyjaciół, mniej czasu spędzonego poza domem oraz mniej tych mitycznych seksów.
Twoje jednostkowe doświadczenie może być prawdziwe ale ludzie bardzo lubią myśleć "ta dzisiejsza młodzież gzi się na prawo i lewo od najmłodszych lat". A to jest nieprawda. W
@mirko_anonim: to one rodziców nie mają? Od kontrolowania z kim, gdzie i do której godziny są rodzice. Dla mnie nienormalnym jest mówienie, że 14latka może nocą wyjeżdżać i balować do rana. Z jakiego środowiska pochodzisz? U mnie by to nie przeszło i nie znam nikogo kto na to by pozwolil. Czym innym robienie domówki pod kontrolą a czym innym jeżdżenie z chłopakiem chociaz 18 letnim (bo taki ma prawo jazdy) z