Wpis z mikrobloga

Zaraz #!$%@? dostanę z tym Windowsem. Kupiłem od ziomka komputer, nie chciałem robić formata a tylko zresetować do ustawień fabrycznych, zacięło się #!$%@? w trakcie na 26%, niektórym stało tak po 20h. Wziąłem wiec #!$%@? radę z forum Windows gdzie zalecał pracownik trzymać przycisk włączania 10 sekund jako hard reset. #!$%@? to dało, system się zawiesił i mieli w kółko z napisem Asus. #!$%@?, stwierdziłem, ze wrzucę na pendrive nowy system, gdzie pierwszy raz to robię, no problem był w tym, ze ciężko przerzucić coś z Maca na Windowsa, wiec trochę mi zeszło. W każdym razie, na Macu pobierało mi Windows Media Creator co wazy 6gb a na laptopie starym takim 20mb.

Ten pobrany plik mam zainstalować na drugim kompie i to co wyjdzie wrzucić na pendrive? Czy pobrany plik ze strony Windowsa w pliku .ISO na pendrive i podłączyć do docelowego kompa gdzie chce wgrać system? Zrobiłem ta druga opcje i #!$%@? wchodzę w Bios i znajduje tego pendrive, ustawiam boot option 1 na pendrive i gdy włącza się ponownie komp z ta opcja to mieli nadal z napisem Asus zamiast włączyć się instalka Windowsa, #!$%@? się już 4h, pomóż ktoś proszę

#windows #pcmasterrace #pc #informatyka
  • 21