Wpis z mikrobloga

#iphone #smartfon #pytanie #apple #ios Jakieś w miarę sensowne zamienniki baterii dla iphonów w ogóle istnieją? Chce jeszcze chwile posiedzieć na 12 mini ale bateria to już totalny trup a obecnie nie marzy mi się wydawać na nowy smartfon. Serwisy raczej też odpadają bo nie wiem czy jest sens płacić prawie 4 stówki za wymianę baterii na powiedzmy maksymalnie rok czasu.
  • 6
  • Odpowiedz
@matib1012: Rok to dość długi okres czasu. Jeśli kwota Cię nie zaboli, to po prostu wymień, najlepiej w iMAD, bo robią to od ręki w godzinę i jest najtaniej. Lepsza bateria to mniej nerwów i mniej biegania do ładowarki/z powerbankiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@coffee_addict_frv niby nie boli ale wewnętrzny Polak mowi mi żebym zrobił to po taniości XD no nic pewnie i tak go gdzieś zaniosę, swoją drogą wydaje mi się jakby kiedyś rynek zamienników był znacznie popularniejszy
  • Odpowiedz
@matib1012: Możesz spróbować samemu, może jakaś bateria od iFixit. Tylko będąc właśnie w iMAD niedawno czekając na wypełnienie dokumentów usłyszałem jak serwisant mówił do klienta, że podczas wymiany baterii w jego telefonie uszkodzili wyświetlać, bo w 12 Mini jest jakiś problem z "rozwarstwianiem ekranu" (ale #!$%@?, pewnie serwisant to idiota po prostu.) W każdym razie tym bardziej polecam do autoryzowanego serwisu, bo jak Ci w jakimś Pcimiu dolnym coś zepsują
  • Odpowiedz
  • 0
@coffee_addict_frv Myślałam również żeby skorzystać z tego programu do samodzielnej naprawy ale kosztowo wychodzi to niewiele mniej niz serwis i musisz jeszcze na wlasny koszt odsyłać stara baterie żeby uznali ci obniżkę ceny xD No nic dzięki za odpowiedzi
  • Odpowiedz