Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W zeszłym roku całą akcję przykryły perturbacje i odpływy z nowego wykopu, nawet nie widziałem w gorących.
W tym taktycznie się wstrzeliłeś w weekend oraz gorące i nie wiem ile cycków będzie, ale samych plusów już jest 4 razy więcej.
@xxx_XXX_xxx gówno ci do tego kto co robi ze swoimi pieniędzmi i co robi ze swoim ciałem, marny internetowy hejterze. Dopóki nie dzieje się krzywda a wręcz w tym wypadku niesiona jest pomoc i radość to stul swój niewydarzony pysk bo nikt cię o zdanie nie pytał, a mimo wszystko dzwonisz. A jeśli nadal nie dociera że nie powinieneś przykładać nochala w nieswoje zapachy to bardzo szybko mogę ci ten nochal pomóc
@xxx_XXX_xxx typie, brakuje ci widoku piersi to skocz na plażę nudystów albo wpisz w google hub. Brakuje ci kasy na pannę co by chciała dać ci chociaż rękę potrzymać to nie mój problem, ale geneza braku zdolności finansowych jest często skorelowana z brakiem zdolności umysłowych. Napinać się nie będę, podałem ci rozwiązanie które może cię usatysfakcjonować i które w tym wypadku jest oczywiste, bo obrażasz kogoś kto niczym ci nie zawinił. Bo