Wpis z mikrobloga

Kadra zarządzające średniego szczebla w korpo to według mnie idealne miejsce na:
A) zarabianie dobrej kasy
B) #!$%@? się kiedy mi się nie chce
Nie mam jak inni (niższym szczeblem) pracownicy podpiętych systemów śledzących pracę, robię sobie przerwy tyle ile chce, biorę HO ile chce, czytam raporty i piję kawę - jest w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza #korposwiat #wygryw
  • 9
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Mam kolegę Product Ownera i mówi mi że nieraz ma takie dni że cały dzień gra w Ligę Legend na zdalnej xD U programistów by takie coś nie przeszło.
  • Odpowiedz
@bb89 otóż nie, po pierwsze zatrudnienie menadżera w mojej branży jest bardzo czasochłonne - mnie szukali 8 msc, wdrożenie też zajmuje dużo czasu.
A po drugie nie powiedziałem, że nie mam kompetencji na to stanowisko tylko, że jak mi się nie chce to się opieprzam
  • Odpowiedz
@bb89: Nie do konca, cecha takiej osoby, o ktora nie tak latwo, jest decyzyjnosc i ponoszenie odpowiedzialnosci. Jak jest lajt to git, ale jak robi sie goraco to taki manager musi ogarniac. Sama zajmuje takie stanowisko, i widze jak niewielu specjalistow ktorzy pode mna pracuja poradziloby sobie w razie pozaru, wiekszosc chyba nawet by nie chciala.
  • Odpowiedz