Wpis z mikrobloga

Jeśli macie gogle VR i kierownicę to polecam to wszystko odpalić z ETS2. Do tego podgrajcie sobie Polskie Radio Kierowców. Imersja lvl: 1000. Relac TOP

6:15, deszcz, słońce wschodzi a ja jadę z dostawą desek do Berlina moją 6 tonową Scanią. W radiu właśnie przerwali "takie tango" Budki Suflera żeby nadać komunikat o utrudnieniach na A4- ktoś uderzył w dzika.
  • Odpowiedz
gry typu fifa,


@Kolarzino: nawet nie chodzi o gry ypu FIFA a o sama pilke nozna, zobacz co sie dzieje po meczach jak kibole sie naparzaja, rozwalaja miasta, ustawki itp. Zdelegalizowac FIFA, UEFA, PZPN i stadiony pilkarskie a zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na gamingowe PC, konsole i gierki dla mlodziezy.
Tak naprawde pilka nozna sluzy tylko promocji picia piwska i siedzenia przed tv. Sport do zdrowie hehe
  • Odpowiedz
@tarasino: Jak grałem w ETS2, to zawsze włączałem sobie jakieś lokalne radio względem tego gdzie byłem aktualnie w grze. Jak jeździłem po Polsce, to włączałem jakieś RMF FM, albo inną eskę, w UK słuchałem np. BBC Radio 1, we Francji znowu czegoś innego (Radio Metal było fajne) i tak dalej. Najbardziej imersywna gra w jaką grałem do tej pory. Szkoda że SCS ją tak wolno rozwija. Już dawno powinniśmy mieć
  • Odpowiedz
@Kolarzino: szczerze tak. Nie znam żadnego patusa który grałby w gierki typu rimworld a czasami mam wrażenie ze autor chcąc dodać nową mechanikę otwierał konwencję genewską/kodeks karny i patrzył czego jeszcze nie ma xd
  • Odpowiedz