Wpis z mikrobloga

Ostatnio naprawdę fajne dyskusje były na wykopie, przyjemnie się czytało, dużo merytoryki. Czy naprawdę moderacja nie ogarnia multikont Furgającego Jelita? Znowu głupie teksty pozbawione merytoryki i niewyobrażalny spam pod postami...

Ja na wykopie nie siedzę poza tym tagiem i nie do końca wiem co gdzie się tu robi, ale na pewno da się to jakoś ogarnąć z moderacją. Może ktoś to ogarnie..

Rozumiem, że nie każdy musi się ze mną zgadzać i popierać to co robie na filmach - krytyka też jest potrzebna. Natomiast ciągły spam urojeniami i fantazjami tego trola męczy już praktycznie wszystkich na tagu...

#korsir #odyn
  • 23
  • Odpowiedz
@Korsir: nie wiem nawet o co chodzi ale na wykopie nie spodziewaj się sensownych działań moderacji. Trolle są tolerowane, już wielokrotnie widziałem że ktoś coś tworzył, jakiś content, wrzucał wpisy lub filmiki po czym podpadał jakiemuś trollowi. Na trolla moderacja nie reagowała ale jak twórca coś odwalił czy w końcu nie wytrzymywał to troll go zgłaszał i wtedy nagle moderacja się budziła. Oczywiście banując twórcę. Masa ludzi tworzących jakieś tagi w
  • Odpowiedz
@Korsir: Jest pewna granica krytyki czy po prostu szydery. Ale to jest męcząca przesada i to jeszcze odklejona. Ja rozumiem robić sobie trolling i shitposting, ale nie on będzie chociaż nawiązywał do czegoś konkretnego a nie wyjętego, nomen omen, z dupy.

#muremzakorsirem
  • Odpowiedz
@Korsir: chyba inaczej jak czarna lista to się nie da niestety :-( fakt było w miarę nieźle ostatnio poza drobnymi wyjątkami. Czlowiek jest w jakimś stopniu zaburzony i moderacja raczej nic z tym nie zrobi. Zgłaszać możemy, wywala konto, założy nowe it'd itp. Ot takie niechciane dziecko tego tagu.

PS. Jak tam, podłoga w turasie już zrobiona? ;)
  • Odpowiedz
@Korsir: jak ci się nie podoba rdzawy korbowodzie to zawsze możesz opuścić ten portal. Inaczej kunusie i zarazem grzecznie nie potrafię ci odpowiedzieć na twoje skomlenie :) aaa i ty rdzawy będziesz mnie uczył merytoryki :):):):):)
  • Odpowiedz