Wpis z mikrobloga

różnica taka że facet może zacząć cię molestować jak nie masz na sobie stanika , kobieta co najwyżej by cisnęła bekę z gościa w kalesonach

Niestety taka jest obrzydliwa roznica


@Linnior88: Przepraszam, ale nie mogę słuchać chociaż w tym przypadku raczej czytać już tych głupot o molestowaniu chociaż oczywiście takich przewinień broń boże nie bagatelizuję. @Ziutek_Grabaz @stanleymorison Mają rację, po pierwsze laski które robią dla siebie kolczyki w sutkach nagle chodzą
Wiadomo, że spermiarze są obleśni itd.,


@WielkiNos: Dlaczego zawsze jest mowa o spermiarzach, ale nigdy o przedstawicielkach płci pięknej które są po pierwsze często bardzo młode (gdzie są rodzice?) i za sprawą silnej potrzeby odczuwania atencji potrafią się seksulizować tak, że mało ci tego suta w oczy nie wsadzą momentami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WielkiNos: Pytanie dlaczego sądzisz, że dany strój nie jest dla Ciebie. Ja nie noszę stanika, bo po prostu niewygodnie mi w tym i nie jestem w stanie znaleźć wygodnego. Nie wiem, pewnie dlatego, że mój kręgosłup jest krzywy w kuj xD Zakładam tylko do ćwiczeń, bo jak skaczesz to jednak kurde boli. No i nie eksponuję sobie cycków nie wiadomo jak (noszę luźne koszulki, dekolt żaden) i tak potrafią się jakieś