Wpis z mikrobloga

  • 0
@Iudex: LeSer sprawdzony dosc dawno temu, jakos po otwarciu. teraz patrzac po zdjeciach to troche sie pozmienialo jesli chodzi o styl ale moze sprobuje. si na grubym jest spoko jest spoko, troche przypomina pizze bonciego z rzymu, ale to nie do konca to czego szukam. robiac krotki research, to wychodzi na to ze zostaje pizza hut na cienkim albo jakis inny papa jons, chyba ze wpadna jeszcze jakies polecjaki. Ale rzym
pizza hut na cienkim albo jakis inny papa jons


@bartek--s: To już sobie tę pizzę w żabce kup lepiej xD

Sądzę, że możesz osiągnąć ten efekt w jakiejś totalnie randomowej pizzerii o której mało kto słyszał.

Teraz mi się przypomniało, że jest jeszcze Bunga.
@bartek--s: Nie ma takiej podobnej do New Yorka. Bunga niby próbuje, ale to nie jest to.

@Bumelante Pizza pany majstrowało z receptura żeby ta ich cienka się do czegoś nadawała..

@Iudex Kiedy Ty ostatnio jadłeś pizze z pizza hut? Pizza Hut na grubym z serem w brzegami nie jest tak zła. Tylko to trzeba lubić grube i kupować na promocji bo ceny bez promocji to tragedia. W Żabce nie będziesz miał
@Darth_Gohan W ciągu ostatniego roku. Zdarza mi się jeść w takich sieciówkach kac pizzę. Niczym to się dla mnie nie różni od papa johnes czy dominos.

Pomijając już to, że w niektórych ich lokalach nie potrafią upiec pizzy. Zamówiłem 2x pizze, przyjechało surowe ciasto, złożyłem reklamację, dostałem voucher, zamówilem 2x pizze, przyjechało surowe ciasto xD

Myślałem, że oni tak zawsze, ale ktoś mi wytłumaczył, że lokal w leclercu jest #!$%@?, a stamtąd