Wpis z mikrobloga

tyle w kwestii tych super tanich "podrózy" - zawsze miałem bekę ze znajomych którzy mi mówili o ich super tanich wyjazdach: "ooo, znaleźliśmy lot za 200zł w obie strony, lecimy". takie loty są tanie tylko dla osób które nie cenią swojego czasu i uważają go za bezwartościowy. jak ich potem pytasz jak tam wyjazd to się wywiązuje taka konwersacja (to jest literalnie rozmowa z jedną moją znajomą)

jak tam wyjazd?

super było, tanie loty znaleźliśmy, booking tez tanio

no to bardzo fajnie, dużo porobiliście, pozwiedzaliście?

no nie bo 2 ostatnie dni musieliśmy na powrót przeznaczyć

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
z 5dniowego wyjazdu zrobił się tak naprawdę trzydniowy bo wylecieli późno w nocy i wrócili wcześnie rano. i to tylko po to żeby zaoszczedzić parę groszy. szczerze to ja wole dopłacić te 200-300zł i mieć pełny dzień i wrócić komfortowo niż bawić się w coś takiego (ostatecznie wychodzi że za te ubery/blablacary/pociągi i stracony czas wychodzi może z 30zł taniej niż gdyby dopłacić za normalny lot) #podroze #gownowpis #takaprawda #podrozujzwykopem #heheszki
pieknylowca - tyle w kwestii tych super tanich "podrózy" - zawsze miałem bekę ze znaj...

źródło: takaprawda

Pobierz
  • 16
przynajmniej jeżeli wystarczyło dołożyć tyle, co piszesz.

Odpowiedz


@debug: no serio - laska z Warszawy jechała na drugi koniec Polski na samolot żeby poleciec za 200zł taniej niz gdyby leciała z Chopina czy Modlina
@pieknylowca: czuć zesranie z nutką zazdrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Są ludzie, którzy za pewne oszczędności są w stanie przetrwać pewne niedogodności, różnica za bardziej dogodny lot nie zawsze wynosi 200 zł.

Poza tym można też znaleźć tanie bilety, gdzie lot będzie odbywał się w dogodnych godzinach.

Nie widzę więc problemu w tanich lotach. Jeśli ktoś jest niedoświadczony, nie przewiduje, nie myśli ze szczegółami o planie podróży,
Poza tym można też znaleźć tanie bilety, gdzie lot będzie odbywał się w dogodnych godzinach.


@kishibashi: no to nie wiem gdzie ci ludzie te super tanie loty znajdują - ja szukałem ile czasu i to zawsze jakies wyloty z kompletnego piździejewa na drugim końcu Polski albo w jakichś dziwnych godzinach. i nie wiem jakie to są oszczednosci jak tracisz w cholere czasu na dojazd i na podróż.
@pieknylowca: podstawa to mieszkać w dobrym miejscu, Warszawa jest dość średnim miejscem na tanie loty, dużo lepsze masz południe bo praktycznie zasięg Katowice, Kraków + Wrocław i Rzeszów, a także Wiedeń i Warszawa. Lubię via ferraty i co ja w Polsce w tym temacie mam? Nic. Więc dla mnie wylot w sobotę o 19:00 do Pizy i cała niedziela na zabawę z ferrtami w Buti, powrót w poniedziałek jest super, do
ja to celowo biorę takie, żeby coś zobaczyć i odpocząć. Kilkanaście godzin w samolocie to dramat.


@kishibashi: ja wolę mieć szybko temat zamknięty i być na miejscu akurat ¯\(ツ)/¯