Wpis z mikrobloga

czołem miraski,

w związku z tym że ostatni tydzień mocno pokrzyżował mi plany aplikacja #tylkomirko na #windowsphone będzie opóźniona, o ile to się okaże, ale w tym miesiącu może być ciężko ją wypuścić.

z innych informacji parafialnych w pierwszej wersji prawdopodobnie nie będzie powiadomień "live" jest to związane z ograniczoną ilością zapytań do API na godzinę, jeżeli sam klient wam się spodoba i będziecie z niego korzystać, to możliwe będzie oszacowanie "zapotrzebowania" na requesty i może uda mi się jakoś nakłonić macieja do pomocy. (jeżeli ktoś ma jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu - dajcie znać)

z dobrych wiadomości zgłosił się do mnie @michalkosecki z chęcią zajęcia się projektowaniem UI oraz UX, pomoc na pewno mi się przyda gdyż specjalistą w tej dziedzinie nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oficjalny tag pod którym będą pojawiały się kolejne informacje dotyczące projektu to: #tylkomirkotylkowindowsphone

na ten moment to tyle, wszelkie pytania/komentarze/sugestie również tagujcie powyższym tagiem

#api #wykopapi #programowanie #mikroblog
  • 11
@hatifnat: lubię mieć porządek na pulpicie dlatego prośba/sugestia odnośnie kafelka. Chyba najlepsze będzie logo mirko w kwadraciku bo najlepiej wpisuje się w modern ui. Na odwrocie ewentualnie awatar w przypadku najmniejszego kafelka. Na większy można by dodać jakieś informację. Nie wiem, może ilość wpisów, ranking, plusowane i komentowane wpisy. Oczywiście jeżeli wbudowanie tych funkcji nie będzie kłopotliwe. Ważne żeby mirko się dało wygodnie obsługiwać i #tylkonocny