Wpis z mikrobloga

Nie uważacie że blokowanie Epickiego Flipu to karanie biednych za to że nie mają pieniędzy?
Dlaczego blokuje się mniejszym inwestorom możliwość zainwestowania w betonowe złoto?

#nieruchomosci #gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
@fhgd pisałem o tym kilkukrotnie
https://wykop.pl/wpis/74742527/wpisL

Ludzie mają w tym kraju syndrom niewolników i to wzajemnie się nienawidzących, więc w imię frazesów "bóg honor ojczyza" będą ujadać na każdego kto zaatakuje ich ciemiężycieli, czyli ludzi u władzy.

Jednocześnie ten plebs sam wobec siebie będzie zionął jadem i nienawiścią i jednocześnie to akceptował.
mookie - @fhgd pisałem o tym kilkukrotnie
https://wykop.pl/wpis/74742527/wpisL

Ludzi...

źródło: temp_file8680288966676121702

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@mookie: Toż to jawna niesprawiedliwość. Każdy powinien mieć możliwość zainwestowania w nieruchomości. Nie może być tak że milionerzy będą powielać majątki, a szary Kowalski dostaje inflację 10%, lokatę na 5% od której jeszcze zapłaci 19% podatku XD
  • Odpowiedz
  • 13
@fhgd otóż to.
Raz jeden z wykopków mi kiedyś napisał w polemice, że poniważ sam poinwestował w nieruchomości to nie podoba mu się to co robi Zaorski.

Bogaci wystraszyli się, że Zaorski sprawi że każdy biedak z ulicy mający kilka zaskórniaków kupi se kawałek Złotej 44.

Czyli coś co nigdy nie było dane motłochowi z ulicy tylko było przywilejem bogaczy z kapitałem, to cios w serce patologicznej odmiany kapitalizmu jaki mamy
mookie - @fhgd otóż to. 
Raz jeden z wykopków mi kiedyś napisał w polemice, że poniwa...

źródło: temp_file1123423809974335573

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@mookie: Mam nadzieję że ktoś szybko znajdzie sposób jak to obejść, wszakże jest faktem znanym i uznanym że nieruchomości drożeją i będą tylko drożeć, więc mamy szansę stać się najbogatszym społeczeństwem w Europie
  • Odpowiedz
  • 0
@fhgd też kibicuję Rafałowi. Fundusze i milionerzy ciągle inwestują w moim sąsiedztwie skupując nieruchomości, sam też chciałbym się odwdzięczyć kupując kawałek Złotej 44 tuż za ich ścianą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@mookie niezle fikołki tutaj odwalacie, że dla was bogacze ze złotej źli, a bogacz Zaorski wciskający biedocie g---o w papierku dobry xDD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@deziom: Jakie fikołki? Ja tylko zauważyłem że coś jest nie w porządku, jeśli tylko bogacze mogą spekulować i to spekulować w najgorszy możliwy sposób, bo na podstawowym dobru
  • Odpowiedz
@fhgd:

Nie uważacie że blokowanie Epickiego Flipu to karanie biednych za to że nie mają pieniędzy?

Mogli założyć spółkę i kupić nieruchomość wspólnie jako inwestycja, ale to nie upoważniałoby każdego udziałowca spółki do korzystania z nieruchomości, jak mu się podoba. Spółka jest też podmiotem prawnym, więc można rozmawiać z nią przez reprezentanta, a nie dochodzić roszczeń od małego miasteczka ludzi, każdego z osobna. Fakt, że ktoś posiada nieznaczne udziały w firmie produkującej samochody nie sprawia, że może się wbić do fabryki i urządzać tam imprezy lub wziąć sobie któryś z nowych samochodów.

Dlaczego blokuje się mniejszym inwestorom możliwość zainwestowania w
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
mają prawo oczekiwać spokoju oraz tego, że lokal mieszkaniowy będzie służył głównie do mieszkania.


@gysnde: od kiedy w Polsce mieszkania służą tylko do mieszkania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz