Wpis z mikrobloga

@rubingramrap99 miał wokół siebie pełno podludzi, to fakt. Ale jak niby oni wszyscy na odległość mogli się przyczynić do jego zejścia? Chlał latami, ćpał nitro, jak sam mówił, zanim skończył 18 lat, to już próbował. Żył bardzo długo, jak na tryb życia który prowadził. Wiek 50 lat jest graniczny dla żuli. Łoś zmarł też mając 49. Nie spotyka się praktycznie starszych meneli, chyba że późno zaczęli
@POgromcaCentaurow: Jaki ty mądry jesteś. A pewnie jesteś pierwszym, który oglądał Majora filmiki. Takim ludziom trzeba pomóc (Ale nie tak jak pewien promotor Kudzu). Major był jaki był, ale nie był złym człowiekiem. Pragnął miłości, miał marzenia jak każdy inny normalny człowiek i był zagubiony i opuszczony, a najbardziej wykorzystany przez podłych i złych ludzi i taka jest prawda. Dalej mi się nie chce dyskutować, skoro moderacji tego portalu nie podobają
@rubingramrap99 Major nie był złym człowiekiem? No proszę cię, nie rozśmieszaj mnie. Mógłbym podać na zawołanie tuzin jego podłych zachowań i czynów. Przywołam tylko bicie słabszych lub pijanych, oraz śmianie się z ciężko pracujących ludzi. To właśnie małolaty płakały po biednym majorze, nie widząc o nim 1/10 tego co my staroszkolni
@POgromcaCentaurow: To był człowiek zwichrowany życiowo po przejściach i śmierci matki w młodym wieku bez dobrych wzorców, ale jednak potrafił wykazywać ludzkie cechy i odruchy, gdy np. wychodził do widzów za darmo w przeciwieństwie do Knura i normalnie z nimi rozmawiał pod bramką. Poza tym, człowiek, który przebywa na stałe w toksycznym środowisku sam staje się toksyczny. Major sam wiele razy wspominał, że uciekał przed tym całym złem. Gdy wąchanie nitro
@rubingramrap99: no tak zniszczonego przez ludzi. Ludzie mu kazali ćpać nitro i chlac wódę. Ludzie mu nie pozwalali chodzi na terapie która mu zlecił MOPR. Ludzie go zamknęli w więzieniu za niewinność. I koniec końców ludzie to zabili XDD #!$%@? z nim, nawet brat go olał. Major był menda zanim trafił do konona wtedy tez ludzie na nim zarabiali? Zabroniło mu iść baranie do pracy, kazali mu ćpać i pić? Zdechł
@rubingramrap99: nie no to fakt, gdyby nie poszedl do wiezienia, nie polamali by mu nog i wszystkiego innego co mial zlamane/wybite itd to pewnie mialby normalne zycie

no ale przez to jak sie prowadzil w mlodosci skonczyl w wiezieniu

to czy byl zly czy dobry to sprawa drugorzedna, wiezienie na pewno dalo mu 2 szanse, mial podobno prawo jazdy na wozek widlowy, gdzies tam na pewno pracowal

no ale cpanie bylo
twardy_kij - @rubingramrap99: nie no to fakt, gdyby nie poszedl do wiezienia, nie pol...