Wpis z mikrobloga

Dostałem przed chwilą maila o wprowadzeniu opłat za ręcznik z lokalnej siłowni

Celem ograniczania śladu węglowego xD Bo wiecie, pranie ręcznika w domu vs pranie go w dużej pralni generuje zupełnie inny typ śladu węglowego, stąd opłata

Nie ukrywam, nie branie swojego ręcznika w dwie strony było zwyczajnie wygodne, ale to wytłumaczenie tylko dla mnie trochę śmieszne?

#silownia #pytanie #ekologia
Rabusek - Dostałem przed chwilą maila o wprowadzeniu opłat za ręcznik z lokalnej siło...

źródło: CleanShot 2024-01-24 at 14.16.27@2x

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Rabusek według mnie noszenia ręcznika mija się z celem. Przenosisz swój pod wsiąknięty w ręcznik na każdą kolejną maszynę jednocześnie możesz się na nim ślizgać. Lepiej zadbać o to żeby był płyn i ręcznik papierowy żeby każdy po sobie mógł usunąć pot
  • Odpowiedz
@Rabusek: bardzo śmieszne. Chyba zaczyna się oszczędzanie po prostu. Dla nowych klientów cena karnetów w górę, teraz opłata za ręcznik. Następne co, brak mydła i zimna woda w kranie?
  • Odpowiedz
  • 0
@poison101: no ja wzialem bo maja raz w miesiacu za darmo fizjo ktory robi pelny masaz sportowy - wiec lekko zwiekszona cena karnetu nadrabia tymi wizytami

plus raz na pol roku pelne badania krwi (i o dziwo sie przydaly, wyszla mi insulinoopronosc)
  • Odpowiedz
  • 0
@poison101 a to nawet wiesz która siłownia xD

Tak, ale ta wizyta co 2 miesiące to w zasadzie minus 70zl miesięcznie o ile korzystasz regularnie. A masażystów mają spoko
  • Odpowiedz
@Rabusek: hipokryzja i tyle, chodzi wyłącznie o zwiekszenie zysku. Chwilowo na Zachodzie totemem z największym juju jest "bo dla planety", gdy się zużyje wymyślą inny.
  • Odpowiedz
@Rabusek:

Od 4 lutego możecie cieszyć się dodatkowymi minutami snu, czy poranną niedzielną kawą, ponieważ Garden Clinic będzie otwarte od godziny 8:00 (a nie jak dotychczas o 7:00).


O kolejna dobra zmiana, dziękujemy ci Garden
  • Odpowiedz