Wpis z mikrobloga

W ogóle najdziwniejsze w byciu różowym na tym portalu jest jak piszą do ciebie na pw jakieś randomowe chłopy, co to ich nicku w życiu na oczy nie widziałaś, bo np. mają puste konto albo coś, ale oni ciebie znają dobrze xD i jeszcze jakieś głupoty, bez żadnej konkretnej sprawy tylko jakieś hej co tam i zabawiaj księcia
wiem, bo byłam też niebieskim i do niebieskich nikt tu nie pisze (bo i po co)
#niebieskiepaski #rozowepaski
  • 21
wiem, bo byłam też niebieskim i do niebieskich nikt tu nie pisze (bo i po co)

pisze, ale jak czegoś chce. jak się udzielasz na jakichś tagach to ludzie piszą, np chcąc abyś poświecił parę godzin swojego czasu na złożenie im kompa za darmo+helpdesk albo pytać o psychotropy jak się udzielasz na psychiatra/narkotyki.

mam chyba z 20 rozmów z ludźmi którzy pierwsi napisali 'z znikąd' gdzie z nimi nawet nie gadałem przed.
@njdnsjdnjs:
nie wiem. niektórzy zdają się myśleć, że jak czasem coś piszesz na tagach psychiatrycznych to będziesz ich psychoterapeutą. też, mogą dodać wątek ta tagach i zainteresowani skał daniem mu kompa czy coś się odezwą a nie tak bezpośrednio do kogoś.

jak ktoś się udziela to dostaje z tagu powiadomienie i na pewno zobaczył tego posta, jak nic nie psiał to pewnie bo mu sie nie chciało akurat w to mieszać.
znaczy się w Twoim wypadku intencje raczej sa do przewidzenia: portal gdzie jest olbrzymia nadreprezentacja facetów bez kontaktów z kobietami nawet koleżeńskimi to i piszą mając nadzieje, ze może coś z tego będzie. przynajmniej tak mi się wydaje.


@10129: yup. ja wyłączyłam pw. żeby mi gitary nie zawracali, ale tak to niestety wyglada.