Wpis z mikrobloga

Rynek nieruchów powinien mieć takiego samego regulatora jak GPW. Powinien go obserwować KNF i wchodzić prokurator kiedy trzeba. Nie wiem jaki udział ma to pompowanie spekulacji w mediach społecznościowych, ale myślę, że spore. "Pewna inwestycja", "pomyśl o emeryturze", "na nieruchomościach nigdy się nie traci" - to wszystko to są przecież bzdury, które ludzie kupują bo jesteśmy na hossie. Wiele narodów przekonało się, że nieruchomościami można się wyleszczyć.

#nieruchomosci #gielda #spekulacja #knf
  • 7
  • Odpowiedz
Rynek nieruchów powinien mieć takiego samego regulatora jak GPW. Powinien go obserwować KNF i wchodzić prokurator kiedy trzeba.


@mickpl: Może najpierw niech działa KNF i reaguje w czas a nie miesiące po xd
  • Odpowiedz
"Pewna inwestycja", "pomyśl o emeryturze", "na nieruchomościach nigdy się nie traci"


@mickpl:

No, i w koncu piszesz z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: No i CBA powinno prześwietlać każdą ustawę dot. rynku mieszkaniowego, nie może być tak jak z BK2% i PiS że to deweloperzy sobie piszą ustawy pod siebie
  • Odpowiedz
@mickpl: kupiłem w 2020 (początek pandemii wielka niepewność co dalej) za promocyjne 12k za metr na Żoliborzu teraz te mieszkania latają po 20-25. nawet jak jest bańka i ceny spadną o 20- 30 % i tak jestem na plusie. Pozdro i z fartem dalej czekajcie na te mityczne mieszkania po 8k za metr w dużym mieście.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz