Wpis z mikrobloga

Mircy, moja partnerka jest jedną z tych które ustawiają miliony budzików by wstać (które głównie budzą tylko mnie). Ja za to mam tak, że jak coś przerwie mi sen to później chodzę cały dzień niewyspany i bez energii.
Macie pomysł jak rozwiązać tą patową sytuację?
Stopery nie wchodzą w grę, bo sam muszę wstawać gdzieś ok 7, więc wolałbym słyszeć SWÓJ budzik. Zerwanie również ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sen #rozowepaski #pomocy #kiciochpyta #zwiazki
  • 28
  • Odpowiedz
@FKKF: bo późno spać chodzisz, jakbyś chodził wcześniej to organizm sam by się budził wcześniej

A rano te kilka godzin możesz przeznaczyć na, nie wiem, czytanie książki czy jakiś inny samorozwój
  • Odpowiedz
bo późno spać chodzisz, jakbyś chodził wcześniej to organizm sam by się budził wcześniej

A rano te kilka godzin możesz przeznaczyć na, nie wiem, czytanie książki czy jakiś inny samorozwój


@PiersKurczaka: co ty w ogóle gadasz? Chłop ma specjalnie wstawać też o 4:30 bo jego różowy pasek jest egoistą? xD
  • Odpowiedz
@FKKF: z moją byłą było tak samo, #!$%@? można było dostać, w końcu po pierwszy budziku (który zawsze był ustawiany ze srogim zapasem także nawet nie planowała na niego wstać) zacząłem ją #!$%@?ć z wyra. Kilka razy tak zrobiłem i się nauczyła.
  • Odpowiedz
@mstasiek: koleś chce pomysłów, a nie krytykowania czyichś pomysłów. Twój post wniósł absolutnie zero wartości do dyskusji. Zaproponuj coś sam, zamiast się #!$%@?ć. Krytykować każdy debil potrafi; pokaż że jesteś czymś więcej niż debilem albo szczym ryj jak nie masz nic do powiedzenia, elo.
  • Odpowiedz
@PiersKurczaka: nie będziesz mi mówić, co mogę komentować, a co nie. Szczególnie, że to nie jest twój post, więc się nie baw w rycerza. Zjechałem twój pomysł, bo jest cuckoldowy. OP ma się poświęcać, bo jego partnerka nie umie współżyć z innymi osobami? Jak chcesz rozwiązania to jest jedyne: oduczyć partnerkę nawyku pokazując jej jak to jest w drugą stronę albo się wyprowadzić i zakończyć związek. No chyba, że OP
  • Odpowiedz
@FKKF: kup partnerce SmartWatcha i niech sobie nastawia na nim cichy budzik z wibracjami albo niech się nauczy wstawać i wyłączać budzik (tu może być przydatna aplikacja budzik, który wyłącza się dopiero po rozwiązaniu zadań - natomiast można go ściszyć przed rozwiązaniem wszystkich zadań)
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_ serio i to jest dobry pomysł, powiedz jej że przy drugim budziku lejesz po paszczy, przyduszasz poduszka, albo skopiujesz z łóżka. I raz wykonasz, po pierwszym budziku wstanie jak poparzona.
Ja miałem sytuację z moją że deszczownice mi zawsze zostawiała przestawiona na prysznic i albo zalewało łazienkę albo mnie. No to przymierzyłem i skierowałem prysznic centralnie na twarz, wodę na zimne. raz otworzyła wodę, zapiszczala, zaklela pod nosem, nigdy więcej
  • Odpowiedz