Wpis z mikrobloga

@Notes: laski robią to samo tylko z pieskami. My przynajmniej nie musimy wychodzić na spacery jak pizga ani grzebać w ciepłym gównie.
jeśli dla ciebie posiadanie cipy to jest sukces, to gratuluję mózgu


@jutokintumi: czy ty komentujesz cos ode mnie bo nie rozumiem powiazania. gdzie ja cos takiego napisalem, ze to sukces? xD
@Notes bo to tak samo jakbyś powiedział, że Mariusz zarabiający 3,5k netto #!$%@? w wieku 18 lat z domu alkoholików-rodziców jest sam sobie winien, że nie jest milionerem no bo przecież można nad sobą pracować prawda?
@Evarrrez: nie... ale jesli mariusz nie podwinie rękawów i nie podejmie drastycznych decyzji, nie pojdzie do pracy, nie zacznie sie doskonalic zawodowo i nie bedzie nad soba pracowac to jak w wieku 28 lat bedzie plakał jak mu zle to juz jest jego wina
@Evarrrez a gdzie ja napisałem o zostaniu milionerem? Co ty za chore projekcje tu odwalasz?

Wystarczy zdobyć wykształcenie, wystarczy mieć stałą pracę która się lubi (dlatego trzeba się kształcić w kierunku który się lubi) i dochodzisz po jakimś czasie do pułapu gdzie żyjesz sobie spokojnie jak większość ludzi w cywilizowanych krajach. Do tego hobby i jakieś pasje :))
Przecież nikt ci nie każe zostawać milionerem łosiu
just


@Evarrrez: just nic nie rob w kierunku poprawy swojego zycia i poglebiaj bagno w ktorym tkwisz az bedzie za pozno zeby cokolwiek zmienic i tylko sznurek zostanie do wyboru.
super alternatywa xD
z dwojga zlego ja jednak wybieram opcje jak wiekszosc spoleczenstwa.

pracę która lubisz (co już jest wyjątkiem)


@Evarrrez: czy ja wiem? moi znajomi w wiekszosci lubia swoja prace i wrecz sa za kazdym razem dumni z tego
@Notes ej, ale ja nigdzie nie napisałem, że mam pracę której nie lubię. Wypowiadam się po prostu o moich obserwacjach naszego społeczeństwa. Moim zdaniem zdecydowana większość osób nie lubi swojej pracy. Jak rano wstają i muszą do niej iść to mają wszystkiego dość.
Jak rano wstają i muszą do niej iść to mają wszystkiego dość


@Evarrrez: ja tez mam takie dni pomimo tego, ze uwielbiam to co robie i nie musze wstawac do kołchozu o 4:00.

ale jakbym musial to zamiast siedziec na wykopie i czytac toksyczne wpisy wolalbym sie polozyc do lozka o 20 i cos tam sobie poczytac przed snem i zasnac zeby rano byc wyspanym. to pierwszy blad ktory wiekszosc ludzi
@Notes: Powiększ swój spokój, smród po tym zesraniu aż przez monitor poczułem XD
Jak ktoś ma krzywy ryj i/lub jest niski to może nigdy baby sobie nie znaleźć, to jest demografia (w zakresie wiekowym 18-40 lat jest znacznie więcej mężczyzn), nic na to nie poradzisz i tyle.