Wpis z mikrobloga

Naszło mnie żeby kupić Gothic 2 na switcha. Na eshop kosztuje 130 zł, naszło mnie na tyle ze jestem w stanie zaraz na to wybulić, mimo tego ze mam na PC xD Po prostu uwielbiam grać w łóżku. Ale do rzeczy, jak na dzien dzisiejszy to działa na konsolce? #gothic2 #gothic #gothicnk
  • 5
@shtanga: ja też lubię grać w łóżku, na szczęście mam laptopa i nie ma problemu - polecam, dzięki temu gothic kosztował mnie 20zł za trzy części.
Ludzie narzekają na bugi, ale to normalne w tej grze. Wersja switchowa jest upośledzona ze względu właśnie na ograniczenia switcha. Jak cię stać i jesteś zdecydowany to kup bo pewnie zrobisz to i po negatywnych komentarzach, ja bym jednak miał opory przed wydaniem 130zł za
@shtanga: Mam tylko G1 na switchu, ale to akuat bedzie takie samo pewnie.
nie.kupuj.wersji.na.switcha. Ma spieprzone sterowanie, jakby twórca nie grał nigdy na padzie. Przecież jest taki plugin na PC, zGamePad, który dodaje obslugę pada nowoczesną (czyli lewą gałką chodzisz na ukos też), bumpery to ataki lewo prawo, triggery to atak/blok. Na switchu atak to przytrzymanie Y i galką do przodu/na boki, a blok to osobny przedni przycisk xD, natomiast lewa
Ale do rzeczy, jak na dzien dzisiejszy to działa na konsolce?


@shtanga: Trochę średnio. Naprawili oczywiście część bugów, ale z racji edycji silnika pojawiły się nowe. Gothic jest jak zaklęta pieczęć - dopóki wiesz co nie działa sam to naprawisz.