Wpis z mikrobloga

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis

Nie, że się czepiam tej Pani ale ona mówi coś takiego że SAMOTNOŚĆ to nie tylko brak relacji ale i BRAK SATYSFAKCJI z relacji z innymi + samotność to nie tylko wracanie do pustego domu, samotne święta czy sylwester ale POCZUCIE samotności w grupie pracowników, w związku, w gronie znajomych.

Ergo chłop który przez TYGODNIE nie odzywał się do nikogo innego tylko do babki w sklepie, każde wakacje sam, sylwester sam to jest dla niej TO SAMO co laska w gronie 10 znajomych i z beciakiem w związku no ale nieusatysfakcjonowana xd

Beka w uj, naczy jeśli część tych lasek mogłaby się na 3 dni zamienić z przeciętnym chuopem (bo już nie mówię naprawdę z jakimś ekstremalnym przegrywem, wyrzutkiem społecznym mieszkającym na głębokiej prowincji) to by poleciała ze sznurem do lasu albo się piguł najadła ^^.

Jest DIAMETRALNA różnica między POCZUCIEM samotności a realną samotnością - dokładnie taka jak między bycie BIEDNYM co nie ma na bułkę i mieszkanie a POCZUCIEM braku pieniędzy, bo na isnta to sobie G klasą po Dubaju jeżdżą a ja mam tylko opcje podróży tramwajem i mi smutno - albo brak intymnych relacji od zawsze, bądź od lat vs brak dobrego Chada do związku na zaraz, przy setce innych ale "mniej wartościowych" mężczyzn w kolejce ^^
Dietetyq - #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis

Nie, ...
  • 13
  • Odpowiedz
@Dietetyq: oczywiście w tym zestawieniu musiały się znaleźć gry xD baba to się z tymi swoimi badaniami zatrzymała na poziomie wujka mietka co jeszcze mentalnie żyje w latach 90 a jak ktoś gra na kąkuterze to zaraz wyjdzie na ulicę i kogoś zabije.
  • Odpowiedz
@Dietetyq:
- Odnowic stare znajomosci - ale ja nie mam zadnych znajomosci do odnowienia bo nigdy ich nie bylo xD
- idz na kurs tanca albo lepic z gliny - a co mi to da jak ludzie maja mnie w dupie w takich miejscach, tam to wrecz jest jeszcze gorzej niz przebywac samemu bo wiesz ze ci ludzie sa dla ciebie nieosiagalni i wiesz co tracisz
  • Odpowiedz
  • 1
- idz na kurs tanca albo lepic z gliny - a co mi to da jak ludzie maja mnie w dupie w takich miejscach, tam to wrecz jest jeszcze gorzej niz przebywac samemu bo wiesz ze ci ludzie sa dla ciebie nieosiagalni i wiesz co tracisz


@dam2k01: tak bym pesymistycznie na to nie patrzył, przynajmniej sobie garnek polepisz + pozbędziesz się / nie nabędziesz fobii społecznej - to zawsze już coś
  • Odpowiedz
@Dietetyq: ja chodze na studia dzienne i absolutnie #!$%@? mi to daje, a od tego sluchania kto u kogo byl na imprezie, co robil i z kim pojechal na weekend to jest jeszcze gorzej. Kazda proba nawiazania kontaktu konczy sie tym ze maja #!$%@? i wyciagaja telefon najczesciej (ogolnie to mozna wyczuc ze ktos nie chce z toba gadac). Oczywiscie ja nikogo nie winie za to jak jest oprocz samego siebie,
  • Odpowiedz
  • 1
Wiec nie wiem jak kursy tanca czy lepienie garnkow z Januszami mialyby byc lepsze tutaj


@dam2k01: pewnie bardziej chodzi o ogólny przekaz żeby się nie zamykać w 4 ścianach, czasem wyjść do ludzi (co moim zdaniem niczego nie gwarantuje, ale chociaż człowiek np. pracujący full zdalnie nie zdziczeje total)
  • Odpowiedz
@Dietetyq: a to tak jak ktos ma tylko potrzebe sobie w tlumie posiedziec to moze wyjsc nawet gdzies do baru posiedziec samemu (z pewnoscia nie wyjdzie na creepa) albo na kurs tanca, tylko z tymi kursami nawet moze byc problem bo niektore wymagaja, aby przyjsc z partnerka
  • Odpowiedz
@Dietetyq:
Depresja dla kobiety to bycie w związku i uprawianie sexu z przeciętnym facetem.
Depresja dla mężczyzny to nie mienie szans na trzymanie kobiety za rękę, nie mówiąc o bycie z nią w związku.
  • Odpowiedz
Nie, że się czepiam tej Pani ale ona mówi coś takiego że SAMOTNOŚĆ to nie tylko brak relacji ale i BRAK SATYSFAKCJI z relacji z innymi + samotność to nie tylko wracanie do pustego domu, samotne święta czy sylwester ale POCZUCIE samotności w grupie pracowników, w związku, w gronie znajomych.


@Dietetyq: Przepraszam, ale jeśli ktoś gada takie głupoty tym bardziej publicznie to znaczy, że on tak naprawdę nie ma pojęcia co
  • Odpowiedz
oczywiście w tym zestawieniu musiały się znaleźć gry xD baba to się z tymi swoimi badaniami zatrzymała na poziomie wujka mietka co jeszcze mentalnie żyje w latach 90 a jak ktoś gra na kąkuterze to zaraz wyjdzie na ulicę i kogoś zabije.


@Ulany_Utopiec: Biorąc pod uwagę, że dziś gry są głównie czymś co robisz z innymi ludźmi chociażby online to rzeczywiście samotność powodują XD Ludzie na twitchu budują dzięki grom społeczności
  • Odpowiedz
- Odnowic stare znajomosci - ale ja nie mam zadnych znajomosci do odnowienia bo nigdy ich nie bylo xD


@dam2k01: Odnawianie starych znajomości nawet mając starych znajomych jest ku...a bez sensu. Większość ludzi spotykasz przypadkowo gdzieś na etapie szkoły pracy i później wasze drogi się rozchodzą to jest normalne i naturalne. Ona po pierwsze strasznie do tego podchodzi na zasadzie typowa baba.
  • Odpowiedz