Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z programu Mastercard Bezcenne Chwile?
1. W którym miejscu mogę sprawdzić od kiedy biorę udział w programie i do kiedy muszę wydać punkty, które aktualnie posiadam?
2. Przeglądałem bodajże ten wpis na @Bankobranie i mam już te 8000 pkt. Jednak jeśli chciałbym uzyskać dodatkowe 4000 to rozumiem, że muszę podpiąć swoją kartę np. pod Apple Pay i mogę przez Apple Pay zapłacić za coś przez internet? Taka płatność będzie ok?

#banki #bank #bankowosc #mastercard #bezcennechwile #visa #finanse #pieniadze #zakupy #pekao #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 4
@roninq6: 1. Jeśli chodzi o ważność punktów to regulamin zawiera taki zapis:

"Aktualne saldo Punktów (wraz z informacją o terminie ich ważności) można sprawdzić na Stronie Internetowej Programu/w Aplikacji Programu lub dzwoniąc do Centrum Programu"


Nigdy nie sprawdzałem, bo wykorzystywałem na bieżąco, a teraz nigdzie nie znalazłem, więc pozostaje spróbować na infolinii. Standardowe punkty ważne są długo, bo 3 lata, ale promocyjne niestety o wiele krócej - 2-6 miesięcy (to już
  • 0
@Bankobranie: 1. Hm z tego co widzę w zakładce "Moje konto" to do programu dołączyłem dopiero gdzieś ok. 13.12.2023 (przynajmniej to pierwsza transakcja, która jest tam zaliczona), dodatkowo 16.12 mam "Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile +0 pkt" <- tutaj mogłem zdobyć jeszcze jakieś dodatkowe punkty oprócz tych 8000+4000? bo w sumie nawet o tym nie wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z kolei w styczniu mam
@roninq6:

tutaj mogłem zdobyć jeszcze jakieś dodatkowe punkty oprócz tych 8000+4000?


Standardowe, ale to bez szału. Innych promocji nie kojarzę. No ewentualnie ta: https://www.bankobranie.pl/2024/01/bezcenne-chwile-kto-zima-kupuje-ten-punkty-zyskuje.html

więc rozumiem, że tę płatność internetową przez Apple Pay powinienem zrobić jeszcze w styczniu (skoro pierwsze śladowe punkty zaczęły się naliczać 13 grudnia)? czy dopiero w lutym skoro 8000 pkt przyznane zostały 18 stycznia (istotny jest moment pierwszego naliczenia pkt czy otrzymania tych 8000)?


jeśli przystąpienie/rejestracja była