Wpis z mikrobloga

#wykoptribanclub
Które gravelowe opony wchodzą w miarę normalnie na te #!$%@? stare tribanowe obręcze od rc500/520 ?
Mam conti Speed King ale żyć mi się odechciewa na myśl jak miałbym je zdejmować i zakładać w terenie.
Myślałem żeby spróbować vittoria terreno zero z nadzieją że vittoria zaffiro pro wchodzą w miarę ok (jak na tribana).
  • 7
  • Odpowiedz
@dziadeke: ogolnie to chyba zadne opony na to dobrze nie wchodza, bo same obrecze sa nieco wieksze niz inne w tym rozmiarze. Ja nosze sie z wymiana obreczy, bo to katorga jest. Gdyby ktos mial sugestie co do obreczy (najchetniej uzywek, bo szkoda inwestowac w ten rower duzo pieniedzy) to bede bardzo wdzieczny
  • Odpowiedz
  • 0
@DingoSra: Też się z tą myślą bujam ale nie wiem czy chce inwestować w nowe koła do tego roweru. To będzie czwarty sezon i raczej już myślę o nowym rowerze za rok. Patrzyłem pobieżnie na olx sprzedają nowe DT Swiss P1850 za ok 800zł. Do tego trzeba doliczyć endcapy do piasty z sztywnej osi na szybkozamykacz (jakiś 130 za koło) + adaptery do tarczy (jakiś 40zł za koło) albo nowe tarcze
  • Odpowiedz
@dziadeke: Dokładnie to taki: Opona Vittoria Terreno Zero 700x35C czarna zwijana. Na dwie łyżki też założyłem, te zwykłe decathlonowskie. Ostatnio kupiłem takie niebieskie chyba Schwalbe, ale jeszcze na szczęście nie miałem potrzeby testować ;)
  • Odpowiedz