Wpis z mikrobloga

  • 0
@JanPapuga2137: Szczerze to nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś bekowe radio?

@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: Potestowałem kilka opcji, ale za dużo elektroniki nie znalazłem.

Znalazłem coś takiego jak di.fm, ale raz - nie jest to polskie (a chciałbym mieć wrzucane jakieś newsy co kilka godzin jak w klasycznym radiu) a dwa - chyba bez adblocka na darmowej wersji będą reklamy, a tam gdzie chcę odpalać nie mam
  • Odpowiedz
  • 0
@Precypitat: Znam i lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie słuchałem trochę 357 i niby spoko (bo nie zapętlają tak numerów w kółko jak konkurencja), ale mam wrażenie, że przez większość czasu dominuje tam muzyka gitarowa. Gdyby przez większość czasu była to muzyka taka jak podczas audycji Baascha to byłoby to idealne radio dla mnie.
  • Odpowiedz
@roninq6: raczej nie trafiłoby to w gusta starych trójkowiczów ;) ale jeszcze obczaj audycję Zamilskiej w 357 (pełne spektrum), ona też czasem potrafi coś dziwnego elektronicznego puścić
  • Odpowiedz
  • 1
@Precypitat Też znam ( ͡º ͜ʖ͡º) póki co zostaję właśnie przy Radiu 357, bo nie udało mi się znaleźć na tę chwilę niczego lepszego, choć nie ukrywam, że poza dwiema ww. audycjami to nie do końca klimatem odpowiada mi wszystko co jest tam puszczane na co dzień

tym bardziej, że słucham głównie pon-pt w godzinach 8-16
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeBlade tylko z tego co widzę to oni mają audycję chyba tylko w określonych godzinach?

mi bardziej chodzi o klasyczne radio 24/7 do posłuchania w pracy przez przeglądarkę, z blokiem wiadomości co kilka godzin
  • Odpowiedz
... Dopiero teraz widzę, że od 4 lat istnieje to radio, o 4 lata za późno. 15 lat temu zacząłem słuchać Czwórki, która też jakoś zbylejakowiała z czasem..
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh: Kilka razy odpaliłem sobie tę radiospację, ale za każdym razem mam wrażenie, że tam dominuje polski rap, co dla mnie dysklasyfikuje takie radio w ogólnym odbiorze
  • Odpowiedz
  • 1
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: @Precypitat: @JoeBlade: @rukh:

Przez ostatni czas potestowałem trochę różnych stacji i na chwilę obecną najbardziej polecę RMF Alternatywa. Idealnie nie jest, bo dość sporo takiej typowej polskiej alternatywy, ale przeplata się z często fajnymi kawałkami np. Massive Attack, Moderat, Royksopp czy Baascha. W pozostałych w ogóle tego nie słyszałem. (,)

357 ma czasami ciekawe audycje, ale bardzo dużo gitarowego brzmienia i miejscami
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh tak jak w pierwszym poście, szukam polskiego radia, aby co kilka h (pomiędzy piosenkami) mieć dostęp do bloku informacyjnego
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh: Jakości aż tak nie rozkminiałem, bo słucham tego tylko w pracy na jakimś biedagłośniku.

Wpisywałem po prostu w google "rmf alternatywa" i korzystam z jednego z pierwszych linków, które wyskoczyły. Jednak z tego, gdzie są przerwy na blok informacyjny (bo na niektórych zauważyłem gra ciągle muzyka mimo że też RMF alternatywa).

A ta jedna-dwie reklamy na początku to chyba zawsze leci po pierwszym odpaleniu.
  • Odpowiedz