Wpis z mikrobloga

Cześć,
Szukam samochodu 7 osobowego (2 dodatkowe miejsca mogą być małe, w bagażniku). Najlepiej z trzema osobnymi fotelami w środkowym rzędzie. Diesel lub benzyna + gaz. Budżet na używany 30k a na nowy z leasingiem max 150k.
Rozważam następujące opcje:
1. Renault Grand Scenic III
2. Ford Smax
3. Dacia Jogger
Ktoś ma te samochody i poleca albo odradza? A może coś innego dobrze się sprawdza.
#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
@Sawfish97: fajne są peugeot 807, citroen c8, fiat ulysee i lancia phedra. to jest jeden i ten sam samochód klepany pod 4 markami. jest wersja benzyna 3.0 v6 z automatyczną skrzynią i zajebiście się tym jeździ. 2.0 diesel też spoko. jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni w środku to nie widziałem jeszcze lepszego samochodu. ma masę schowków, kieszonek i takich dupereli. tam nie ma ani cm3 zmarnowanego miejsca. no i jest ogromny,
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: A odnośnie awaryjności i silników coś polecasz lub odradzasz? Mam kugę z 2.0tdci i jestem bardzo zadowolony z silnika, blacharki i ogólnie oprócz miejsca w środku.

@eaxata
Jeździłem c8 i dla mnie raczej za duży się wydaje.Tak samo jak Galaxy i Espace.

@Mikazek
Sprawdzę bo ciekawy się wydaje.

@jaceks653
5 lat temu zastanawiałem się nad dusterem i po jeździe próbnej się nie zdecydowałem. Nad joggerem się zastanawiam bo jednak auto
  • Odpowiedz
@Sawfish97: spokojnie możesz brać dizla. Trochę uwaga na skrzynię automatyczną (tą ośmiobiegową) - jak przy jeździe próbnej zrobi chociaż raz coś dziwnego, to uciekaj. A jak będzie ok, to od razu po zakupie zmień w niej olej i powtarzaj to co 50kkm.
  • Odpowiedz