Wpis z mikrobloga

@Sylwester_Zwalon: ja kupiłam narożnik do mieszkania na wynajem za niecale 2k prawie 2 lata temu. Jest turbo wygodny do spania wiem bo sama sprawdzilam i co lepsze kupilam taki sam tylko w szarym kolorze do swojego mieszkania. https://www.agatameble.pl/meble/wypoczynkowe/narozniki/naroznik-tosca-rozkladany-2?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAnrOtBhDIARIsAFsSe52cR-JxTmmbwOii59v9KyEgTFMX-WGsspRMF9bh6OTyuZ793PUsmlwaArj0EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
@Sylwester_Zwalon: W zeszłym roku wybrałam się do lokalnego salonu z meblami razem z mamą (nie brw i nie agata meble). Mieli tam narożniki wielu producentów. Mama kupiła narożnik z dedykowaną tkaniną za 4800 i jest zadowolona. Podobnej wielkości oraz na nożkach.

Ogólnie Tobie też tak polecam, zawsze dobrze jest usiąść i zobaczyć czy Ci odpowiada.
@Sylwester_Zwalon: ja zamawiałem z allegro nazywał się Miami, masz tam pełen konfigurator rozmiarów dodatków itd. Największą cenę robi materiał obicia. W 2020 r płaciłem 5,5k za narożnik w kształcie litery U z funkcją spania, pojemnikami na pościel o rozmiarach 3,5m na 1,8m . Sprawdź sobie.
@anthoris mam jedną kanapę i uważam że wykonanie jest solidne jednak w moim przypadku jest nieco twardsza niż bym sobie życzył. To w prawdzie kwestia gustu. Nie wiem czy wszystkie u nich są takie same.