Wpis z mikrobloga

@Lohengrin Agata meble może i nie wyglądają świetnie, nie są dobrej jakości i szybko ich nie dostaraczaja ale za to są drogie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#!$%@? agata meble to njagrosze jakościowo meble, gdzie głupia ikea bije ich łeb na szyję.
Te same meble co są w agacie, stoją co tydzień w sobote a targowiskach usypanych gruzem sprzedawane wprost z Żukow, starnych mecedersow czy Nysek przez meblorzy spod
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: ze swojej strony odradzam zakup przez internet, lepiej pojechac i usiasc na kanapie, zobaczyc czy jest wygodnie. Jak wybieralam kanape to zaczelam od Agata meble, niestety bardzo ladne kanapy byly ultra niewygodne (bardzo twarde!!) i mimo bardzo dobrej ceny nie zdecydowałam się. Sprawdzilam najrozniejsze sklepy, w tym tez markowe salony gdzie ceny zaczynały się od 20k+... Ale w koncu wybrałam sensowną kanapę w ekomeble, była niestety droga, ale jestem z
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: Jeśli chcesz coś porządnego to naprawdę sprawdź sobie Ramaro. Nic lepszego jakościowo przy ich cenniku nie znajdziesz. Oni w 90% na eksport wysyłają, ale na Polskę w dobrych cenach oferują produkty. Ewentualnie IWC Home.
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: tak to prawda maja straszna strone internetowa, ale za to - przynajmniej kilka lat temu - mieli bardzo fajny sklep z duza iloscia wystawki, mozna bylo wybrac naprawde dobre jakosciowo kanapy czy krzesla. na stronie www sprawdzalam dopiero jak juz mialam wybrany model. no i dobrych sprzedawcow ktorzy fajnie doradzili np. material ktory sie sprawdzil przy duzej ilosci zwierzat
  • Odpowiedz