Wpis z mikrobloga

@programista3k: Podobnie ten niski facet, który został zwyzywany od karłów to wcale od tego nie urósł.
Z resztą co ja mówię niski, są tacy co uważają, że jak się ma 179 cm to się życie przez wzrost przegrało XD.
Nie mówię, że jakakolwiek skrajność jest dobra, ale po prostu facetom brakuje solidarności przez co dostają po dupie. Przez takie zachowanie potem np. przeciętni faceci myślą, że są poniżej przeciętnej.
@Alvarez17: Właśnie problem w tym, że to nie jest często "brutalna prawda" tylko wyolbrzymienie wad oraz przedstawienie ich w złośliwy sposób nazywając manletem czy zakolakiem.
A co do tego "its over" to wiele jest takich osób którym by powiedziano, że its over mimo, że są w normalnych związkach itp. Nawet mi kiedyś wmawiano na wykopie, że kłamię na temat swojego powodzenia u dziewczyn, bo jestem za niski itp. XD
Pewnie, że
@Kamil___: ale wiesz że wzrost ci nic nie daje jak nie masz dobrej twarzy?

U mnie jest taki gosc na silowni , ma 195 cm wzrostu , ale z twarzy wygląda jak taki klasyczny przykład przegrywa , no z dobre 2/10 , nawet go trochę moguje twarzą. I mówił mi że ten wzrost nic mu nie daje bo nigdy kobiety nie zwracały na niego uwagi
@Alvarez17: Ale wiesz, że taka kombinacja genów, gdzie wszystkie najważniejsze cechy masz dobre to rzadkość? Tak to już jest, że wysoki narzeka na twarz, ten z dobrą twarzą narzeka na wzrost, a ten co i twarz i wzrost ma ok to narzeka na włosy itp.
I przez takie postępowanie przeciętni faceci wmawiają sobie, że its over. To, że nie jesteś drugim Leonardo DiCaprio to wcale nie oznacza, że to koniec. Większość
@Alvarez17: Nie no jeszcze gruba dziewczyna zamiast schudnąć chociaż dla zdrowia, to oszpeci się tatuażami, piercingiem i #!$%@? botoksu w twarz. No ale pójdzie na solarium i kupi jakieś kosmetyki, po czym stwierdzi, że dba o siebie xD Później taka baba 2-3/10 zostanie raz czy dwa póki młoda wyruchana przez oskiego lub chada lite 7-8/10 i będzie płakać że jest starą panną, wszyscy faceci to świnie chociaż masowo codziennie odrzuca na