Wpis z mikrobloga

Dlaczego kalmwithkava nie wysyła do Polski? Mam wrażenie, że tylko naszego kraju nie ma.

Miałem raz przygodę z kavą, kupiłem w kwk. Pamiętam, że zwykłą źle chyba robiłem i w pośpiechu i mało bo nic ciekawego nie było oprócz lekkiego chillu, ale przy mikronizowanej było mega wyluzowanie i do dziś pamiętam klimatyczny spacer z muzyczką. Było to jakieś 5 lat temu.

Kurde, chciałbym powtórzyć.

Z tego co widzę jest magicznyogród i kavaeurope. Czy ktoś z zainteresowanych powie mi na ile są to pewne źródła (i poda jakieś jeszcze inne)?

A druga sprawa - czy możecie polecić którąś z ofert (interesują mnie te ciężkie, rozluźniające w opór) wraz z informacją o ilości na jedno posiedzenie? Bo widzę, że są jakieś zwykłe, instant czy ekstrakty, a te ostatnie dwa to dla mnie nowość.

#kava #kavakava
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@noipmezc: no właśnie jak odpisałeś to aż sprawdziłem. Może chodzi o to, że kiedyś wysyłali deklarując celnie prawdę w pewnym sensie (tea) i dalej to stosują, a u nas nie może być spożywane i nie chcą sobie kłopotów robić, albo przy cleniu z racji niejasnych przepisów odrzucano, nie wiem.

Dalsza część pytania jednak wciąż otwarta.
  • Odpowiedz