Wpis z mikrobloga

Wiedźmin 3 na PC. Lepiej grało się wam na padzie, czy mysz klawiatura?
#pcmasterrace #gry #wiedzmin

W Wiedźmina 3 lepiej mi się gra?

  • Za pomocą pada 42.9% (78)
  • Za pomocą myszki i klawiatury 45.1% (82)
  • Nie grałem / Sprawdzam odpowiedzi 12.1% (22)

Oddanych głosów: 182

  • 11
  • 0
@Aeterna: Ja przeszedłem raz, jakoś zaraz po premierze drugiego dodatku i zbieram się do ponownego podejścia. No i tak się zastanawiam, czy nie spróbować na padzie, to stwierdziłem, że zapytam wykopoków przy niedzieli ;)
@Buko_von_Krossig: Pierwsze podejścia miałem na klawie, i grało się tak sobie. Drugie już na padzie, i to porównanie jak niebo a ziemia, do klawy z pewnością bym już w wiesku nie wrócił.
@razzor91 W3, tak jak Dark Soulsy to gra wręcz stworzona pod pada, nie ma tutaj celowania z broni jak w GTA np. więc nie ma absolutnie potrzeby grania myszką.
Pierwsze podejścia miałem na klawie, i grało się tak sobie. Drugie już na padzie, i to porównanie jak niebo a ziemia, do klawy z pewnością bym już w wiesku nie wrócił.


@bary94pl : Pierwszy raz przeszedłem na padzie na konsoli i to była tragedia. Drugi raz na PC na myszce i klawie i grało się świetnie. Co tu w ogóle po porównywać samo rozglądanie jest o niebo lepsze na myszce.
@Buko_von_Krossig: Dla mnie sama wygoda z poruszania się postacią, płynność animacji której na klawiaturze nie osiągniemy, bo nie możemy wcisnąć przycisku na 50% np. tak jak możemy sobie wychylić gałki. Rozglądanie się nigdy nie sprawiało dla mnie problemu na padzie. W dodatku np. bardzo lubię tez mechanikę blokowania kamery na przeciwniku, a na klawie to chyba nawet nie istnieje, bo nie ma większgo sensu, a jeśli istnieje to na klawie ani