Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie Mirki.
Mam poważny problem moja 13 letnia córka w tamtym tygodniu dostała dziwnych drgawek takich jak padaczka raz przeszło i za kilka sekund znowu ją złapało w szpitalu okazało się że dostała ataku anafilaksji od pokarmu dokładnie ma uczulenie na lecetyny. Dlatego właśnie wystąpiła taka reakcja.Nie było czasu czekać na pogotowie ratunkowe i po nie dzwonić mam 20 km do szpitala więc wsiadłem w auto i zacząłem jechać do szpitala, sytuacja wymagała tego abym łamał przepisy i dziś dostałem wezwanie na 22.01.24 na komendę z zdjęciem z fotoradaru gdy jadę 190 w zabudowanym i wyprzedzam na lini podwójnie ciągłej. Co mi za to grozi? Czy muszę iść siedzieć za pomoc córce, czy zabiorą mi prawa rodzicielskie za narażenie dobra dziecka?? Czy mam się stawić czy lepiej wiać?

Przepraszam za taki spam w tagach ale chce aby ktoś mi podpowiedział co robić bo zaraz sam wyląduje w szpitalu na nerwice albo zawał

#prawo #pomocy #medycyna #corobic #przegryw #sejm #stres #informatyka #policja #heheszki #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bardzo cię proszę, dodaj przecinki, bo to się ciężko czyta.

Skontaktuj się z prawnikiem i on Ci powie co dalej. I jechanie 190 km/h w zabudowanym przez podwójną ciągła to głupota. Nawet karetki tak nie jeżdżą. Rozumiem stres, ale zabicie się po drodze i jeszcze nie daj bóg kogoś innego, nikomu nie pomaga.
  • Odpowiedz