Wpis z mikrobloga

Bylem wczoraj na weselu, obserwowalem bawiace sie tam dzieci w wieku na oko 1,5-9 lat i naszla mnie taka mysl jak bardzo trzeba byc #!$%@?, zeby zapraszac gosci bez dzieci. Na weselu na ktorym bylem dzieci sobie lataly po sali gdy dorosli siedzieli przy stole, czasem podczas tancow plataly sie pod nogami ale powodowalo to co najwyzej usmiech gosci, a jak byly jakoes wydarzenia typu pierwszy taniec czy cos to rodzice zabierali dzieci i coerpliwie czekali. Nie rozumiem jak mozna zapraszac gosci na impreze i jednoczescie wykluczac ich najblizszych czlonkow rodziny. I ok rozumiem, ze niektorzy rodzice wola pojsc na taka inpreze sami, zostawic gdzies dzieci czy cos ale po pierwsze nie kazdy ma taka mozliwosc a po drugie powinna to byc tylko ich decyzja.
Change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wesele #dzieci #impreza #rodzina i troche #logikarozowychpaskow bo zauwazylem ze to najczesciej rozowe maja problem z dziecmi na weselu
  • 23
@ZielonyRozpustnik: A ja współczuję psucia imprezy przez dzieci, gdzie bawią się tylko dorośli, zresztą nie jest to odosobnione zdanie, bo coraz więcej jest ludzi co mówią jasno ze na swoim weselu nie chcą mieć dzieci. Nie pasuje Ci to nie przyłaź, 2 osoby na + cz - nie zrobią znaczenia. A widząc ze w społeczeństwie jest coraz więcej par bezdzietnych, to ludzie nie chcą się bawić w towarzystwie dzieci, tak samo
@Xxonaxx jak to bawia sie tylko dorosli? Dzieci tez sie tam bawia przeciez xd nie wiem w haki sposob te dzieci psuja impreze. Bo jesli przeszkadza Ci darcie mordy na inprezie to wesele nawet bez dzieci nie jest dla Ciebie, chyba ze jakies kameralne na 12 osob. Oczywiscie, ze mi nie pasuje i nie chodze na imprezy z ktorych wykluczani sa niektorzy czlonkowie mojej rodziny. A jesli chodzi o porownanie wesela do