Wpis z mikrobloga

Bylem wczoraj na weselu, obserwowalem bawiace sie tam dzieci w wieku na oko 1,5-9 lat i naszla mnie taka mysl jak bardzo trzeba byc #!$%@?, zeby zapraszac gosci bez dzieci. Na weselu na ktorym bylem dzieci sobie lataly po sali gdy dorosli siedzieli przy stole, czasem podczas tancow plataly sie pod nogami ale powodowalo to co najwyzej usmiech gosci, a jak byly jakoes wydarzenia typu pierwszy taniec czy cos to rodzice zabierali dzieci i coerpliwie czekali. Nie rozumiem jak mozna zapraszac gosci na impreze i jednoczescie wykluczac ich najblizszych czlonkow rodziny. I ok rozumiem, ze niektorzy rodzice wola pojsc na taka inpreze sami, zostawic gdzies dzieci czy cos ale po pierwsze nie kazdy ma taka mozliwosc a po drugie powinna to byc tylko ich decyzja.
Change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wesele #dzieci #impreza #rodzina i troche #logikarozowychpaskow bo zauwazylem ze to najczesciej rozowe maja problem z dziecmi na weselu
  • 25
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik:

zostawic gdzies dzieci czy cos ale po pierwsze nie kazdy ma taka mozliwosc a po drugie powinna to byc tylko ich decyzja.


No rzeczywiście, młodzi nie powinni mieć nic do powiedzenia w kwestii tego jak ich wesele ma wyglądać xD
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ostatnio jak byłem na weselu, to była tam wynajęta animatorka dla dzieci, która organizowała im zabawy, zajmowała ich. Także myślę że to jest dobry pomysł na to żeby dzieci się nie plątały za bardzo. Bo też wydaje mi się że wesele to impreza dla całej rodziny, żeby celebrować wspólną wydarzenie i dzieci też muszą tam być, chociażby po to żeby się poznać z rodziną i oswajać się z takimi
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Jeśli młoda para nie chce dzieci na swoim weselu to trzeba po prostu przyjąć to do wiadomości i albo ogarnąć jakąś opiekę dla dzieci na ten czas albo podziękować i powiedzieć, że niestety nie można i tyle.
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa ahh te wykopowe hiperbole xd rzeczywiscie nie maja nic do powiedzenia bo to czy zaprosza z dziecmi czy bez to to jedyna rzecz o ktorej decyduja

@Neko-chan51 -alez oczywiscie, moga tez nie zaprosic babci bo stara pomarszczona i bedzie zdjecie psuc ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ich sprawa. nie zmienia to faktu, ze to nastawienie jest bucowate i nie widze ani jednego sensownego powodu, zeby
  • Odpowiedz
Na moim nie było dzieci i było zajebiscie. Żadnego latania, darcia ryja i największy plus ludzie bawili bardzo długo. A tak, musimy iść bo dzieci już śpiące itd. Kto co lubi.
  • Odpowiedz
@Thompson91 a komu i w jaki sposob to latanie i darcie ryja przeszkadza na weselu? Przeciez to cecha prkatycznie kazdego akurat na takiej imprezie xd zdradze ci sekret. Ci ludzie co niby musza isc bo dzieci niby spiace i tak by poszli bo spiace dzieci to tylko wymowka. A jakby chcieli zostac dluzej to i tak by zostawili te dzieci z dziadkami czy kims. Ale to bylby ich wybor

@AlienFromWenus
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: raczej Ty tu nic sensownego nie dodałeś, nawet bym tego dyskusja nie nazwał. Skrytykowałem Twoje durne założenia, tak jak i chyba wszyscy w watku, a Ty brniesz jak upośledzony z klapkami na oczach xD zresztą mam wrażenie że to bajt bo trudno mi uwierzyć że ktoś może tak głupich założeń, jak to że na weselu ważniejsi są goście od młodych, bronić xD
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa ciezko cos dodac skoro nie padly zadne kontrargumenty. Jedynie dodales jakies swoje wypierdy, ze to niby moje jak to, ze cokolwiek komukolwiek narzucam, czy ze panstwo mlodzi nie moga o niczym decydowac xd a nawet teraz, ze niby gdzies stwierdzilem, ze goscie sa wazniejsi od mlodych na weselu i probujesz to kontrowac xd nawet niezle Ci to wychodzi no ale problem polega na tym, ze nie dyskutujesz ze mna tylko
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: Dzieci na weselu to największy rak jaki moze być. Idziesz, chcesz się pobawić w dorosłym towarzystwie, starej/nowej rodziny, ale nie lata stado bachorów, ryczy, wrzeszczy, zachowują się jak w przedszkolu, zresztą wychodzi to bezstresowe wychowanie, robią co chcą.
  • Odpowiedz
@Xxonaxx a kto i kiedy powiedzial, ze to impreza w doroslym towarzystwie? Targety pomylilas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stado bachorow, ryczy, wrzeszczy


czyli tak samo jak #!$%@? goscie xd

zupelnie nie mam pojecia o czym mowisz, oprocz tego ze podczas tanca trzeba troche bardziej uwazac, zeby nie przetracic ale to niuans to te dzieci sa niewidzialne, zwlaszcza jak jakis animator jest ogarniety
  • Odpowiedz