Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ytarka: Szczerze mówiąc: nie wiem, po prostu to zobaczyłem, w głowie myśl: wygląda to ładnie. no to cyk. I tyle. Prawdopodobnie ten efekt puchatości to pojawił się przez ilość roślinności na ziemi oraz na pniach. Później jak uda mi się odkopać stare zdjęcia sprzed kilku miesięcy/lat to zapostuję.
@Nanari takie są skutki spaceru 4 stycznia gdzie dużo ludzi jeszcze dochodzi do siebie po sylwestrze. Tymczasem ja byłem po serii 5 dni
@boxxi: zdjęcia obrobiłeś całkiem ok, dla mnie spoko, bo wciąż wyglądają naturalnie. Tylko kadr, temat i światło jakie zastałeś sprawiły, że te zdjęcia są troszeczkę bez wyrazu. Ot bluszcz w parku solackim. Może chciałbyś spróbować innego kadru, o innej porze z innym światłem, a wtedy zdjęcia wyjdą ciekawsze? Powodzenia w dalszych fotograficznych zmaganiach ;)
  • 1
@came_a_lot: Dzięki, tu masz rację, warunki nawet ja zauważyłem że najlepsze nie były, ale po prostu poczułem, że to jest widok warty uwiecznienia, na pewno przejdę się tam na wiosnę bo coś czuję że będzie wtedy pięknie, dodatkowo w marcu jadę na kilka dni do Kielc i planuję trochę zwiedzić, więc też zdjęć trochę narobię. Jutro może jeszcze coś wrzucę jak znajdę coś ciekawego w galerii