Wpis z mikrobloga

@Vaclav: Mam nadzieję, że to ironia. Nie wiem czy w Magdalence, ale ustalenia dotyczące transformacji ustrojowej mówiły że reżim PRL nie będzie rozliczany za przestępstwa poza morderstwami. Bez tego jaki interes miało PZPR w zgodzie na przemiany demokratyczne. I tylko tyle

A Pis robił wiele, aby pokazać, że PO opozycja i elity to złodzieje. Po to Ziobro dostał możliwość ręcznego sterowania prokuraturą. Po to był też Pegazus. Dlatego Giertych siedział za
mi nikt kic nie ukradł i tobie również radzę sprawdzić czy się wszystko zgadza co do złotówki w zusie.


@d_garm: LOL, obrońcom tuska już mózgi wypaliło... No sprawdziłem w zusie, nie ma tam żadnej kasy z umorzenia części obligacji.
Co to tego że ten system był patologiczny - tak, a kto go wprowadził w życie? Koalicja AWS i UW. Później te partie rozpadły się na pis i po.
@Dragonan: Wrecz trzeba sie cieszyc i dopingowac zeby troche gnoju z tej stadni augiasza wywalili, ale politykom to trzeba patrzec na lapy a nie ufac. Ufac to mozna matce i to nie kazdej. Szczegolnie Tuskowi az zal sobie wyobrazac ile dalej w mogla byc Polska w rozwoju jak te prawie kilkanascie lat temu by wprowadzili swoje sztandarowe 3x15%.