Wpis z mikrobloga

Ile czasu trzeba poświęcić na rozmowę o pierdołach z laską przez tinder, żeby możliwie szybko umówić się na spotkanie? (Niekoniecznie seksy na pierwszej randce, może być spotkanie zapoznawcze - jestem zwolennikiem seksu na 2 randce, bo na pierwszej chcę zobaczyć towar bez fotoszopa)?

Założenia: Warszawa. wzrost 186 cm, lvl 34, ryj 6/10.

#randkujzwykopem #tinder #podrywajzwykopem
  • 13
od kilku godzin do miesiąca.


@heksengerg: oczywiście, że to zależy na kogo się trafi, ale pytam o uśrednienie.

Chcesz łatwą


@senny_szept: chcę, ale z tego, co piszą praktycy, to o takie łatwe i szczere (z gatunku "ruchamy się, jeśli się sobie podobamy, bez zbędnych rytuałów") naprawdę ciężko, bo większość tworzy pozory, oczekuje zabawiania, pajacowania itp.

to jak jestes zwolennikiem taim to rozumiem ze masz juz doswiadczenie xD


@razdwatrzy55: mam,
Albo trochę się szanują


@senny_szept: robisz kurtyzanę z logiki, a z kobiet ku*wy. bo co jest złego, jeśli kobieta chce też tylko fajnego seksu bez zobowiązań, z odpowiadającym jej kolesiem? nie ma do tego prawa?
@senny_szept: z tym się zgadzam, ryzyko jest, szczególnie z tymi świrami dla kobiet... dlatego warto je minimalizować i w sumie przed samym aktem przynajmniej z godzinę porozmawiać i wybadać drugą stronę (o zabezpieczenie nawet nie wspominam, bo to powinno być w obecnych czasach oczywiste)
Pochwal się kiedyś jak Ci poszło z pannami z Tindera xD


@senny_szept: jeszcze nie podjąłem decyzji, czy będę instalował. dotychczas trzymałem się tradycyjnych metod, czyli klubów, ale coraz mniej ludzi tam chodzi - może w sumie przez pogodę ;)
jestem zwolennikiem seksu na 2 randce, bo na pierwszej chcę zobaczyć towar bez fotoszopa)?

jestem zwolennikiem seksu na 2 randce, bo na pierwszej chcę zobaczyć towar bez fotoszopa)?


@nanotecz:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dlaczego wam tylko seks w głowie? Chcesz się ruchać, to na dziwki idź, a nie potem ludzie płaczą, że na portalach randkowych patologia